LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

slm arkadaşım ,üşüdüğümden ayağımın altına sıcak su torbası koydum ,yaz gelsin artık,ama

ayyy ema gelmiş seni burda görmek ne güzelhoşgeldin çok hoşuma gidiyor yorumların beğenilerimi sunayım dedim

evet yaz gelsin bende çok üşüyorum evde bitki çayları iç iç bi hal olduk be

Hey Maşallah biz biraz anormaliaz sen hiç sıkılmıyorsun bende çok sıkılıyorum

ay semuş napıyorum şuan biliyomusun hem irmik helvası yiyorum hemde yanında yeşilçay içiyorum esas anormal ben oluyorum sanırsam

ayyy ema gelmiş seni burda görmek ne güzelhoşgeldin çok hoşuma gidiyor yorumların beğenilerimi sunayım dedim

evet yaz gelsin bende çok üşüyorum evde bitki çayları iç iç bi hal olduk be

tşk ederim ben burdaki kk bayanları severim, yazdıklarımda samimiyim kendimi ve başkalarını kandırmayı sevmem

tşk ederim ben burdaki kk bayanları severim, yazdıklarımda samimiyim kendimi ve başkalarını kandırmayı sevmem

bende öyleyimdir reelde neysem burdada aynıyımdır.birazda dobrayımdır,semuş bilir beni

Selam Ema abla mı desem acaba büyüksünüz sanırım

Üzülme kuzucuğum verirsin sen benim totomu görsen pantolon giyince topaç gibi

evet ema bizden büyük aslında ema abla demem gerek:97:

kuzucuk biz elbise giyelim bol bol yada korse takıcaz yada masaj aletleri çalıştırcaz artıkın:97:

bende öyleyimdir reelde neysem burdada aynıyımdır.birazda dobrayımdır,semuş bilir beni
dobra insanları severim suskunlardan korkarım,ha birde yıların birikimi ile anlatacak çok şey var

evet ema bizden büyük aslında ema abla demem gerek:97:

kuzucuk biz elbise giyelim bol bol yada korse takıcaz yada masaj aletleri çalıştırcaz artıkın:97:

Yapmadığım şey mi sankim:89:Ben takıyordum önceden korse Ama çok sıkıyor tavsiye etmemBenle dalga geçiyorlardı kuzenlermekik çekelim kuzu bir iki bir iki

suskun insanlardan bende korkarım evet o yüzden dobra yım korkutmayım milleti demi

semuş evet mekik çekmek lazım şu göbek gitmiyor başka türlü geçen foto çekindim aaa bi baktım göbeğe hamile gibi çıkmış sildim resmi

Göbeğinle barışık olDerdimiz bu olsun canım göbiş gider ama bizde bu boğaz varken biraz zorBoğazı sıkmak gerek ama nasıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…