LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

artık benim kızımda memeden kesilse ne güzel olacak bende bi güzel zayıflasam ah ah hayal oldu kilo vermek yavaştan yavaştan

ya doktoruna sordum artık kesebilirsin yoksa tiryakiliğe döner 15 aydan sonra kesmekte zorlanırsn dedi..şu an zaten çok süt gelmiyor sağsam 1 çaybardağı nın yarısı kadar çıkar yani artık faydası olmaz die düşünüyorum..ama kesemiyorum resmen tiryaki oldu yakamı yırtıyor ...
sirke sürdüm ,çemen sürdüm ama pes etmiyor sirkeli sirkeli emmeye devam etti.çemenide eliyle sildide devam etti bakalım ne olacak halim..13 aylık bu arada..
benim fena oldu tanbsiyonum düştü heralde gidip yatıyorum canım kusura bakma...kötü oldum öpüyorum..

ayyy canım yat sen yat :teselli:kusura bakmam canım dinlen tabi :çok üzgünüm::a015:Şeniz

huri geçmiş olsun. hadi yat uyu bakalım ii geceler. kızını da bi yolunu bulup ayırsan rahat edersin gereçkten

tamam canım yat tabi opuyorumnanaktanolumunekankayizsmile

tünaydın kızlar..dün gece birden tansiyonum düştü 10/5 gerçi hep düşük tansiyonlu biriyim ama 5 de epey düşük oldu tuzlu ayranla durumu toparladım düzeldim çok şükür...
sabah 9 da klaktım canım hiç bir şey yapmak istemiyor anca kızımı doyurdum ...

Kızlar çok özledim sizleri opuyorumnanaktan
çok yoğunum ondan giremiyorum en kısa zamanda dönücem inşallah Şeniz

tünaydın kızlar..dün gece birden tansiyonum düştü 10/5 gerçi hep düşük tansiyonlu biriyim ama 5 de epey düşük oldu tuzlu ayranla durumu toparladım düzeldim çok şükür...

Geçmiş olsun huri a.s.

Geçmiş olsun:teselli:

geçmiş olsun a.s.

HURİM GEÇMİŞ OLSUN :teselli:benimde düşüktür de senin baya düşmüş yalnız arada böyle oluyomu
Kızlar çok özledim sizleri opuyorumnanaktan
çok yoğunum ondan giremiyorum en kısa zamanda dönücem inşallah Şeniz
bizde seni özledik hevinim :asigim:
Selam fıstıklaropuyorumnanaktan
selammmfındığımopuyorumnanaktan:KK3::KK3:
selammopuyorumnanaktan
selamm :KK3::KK3::asigim:
bi selamdan benden kaydirigubbakcemile3
:KK1:selamm :asigim:

teşekkür ederim kızlar..selamlar hepinize...meg napan :)kaydirigubbakcemile5

rica ederiz:1closedeyes:

X