LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

nerdeyse topiklerin hepsinde aynı konu hala konuşuluyor...hani şu çift karakterli olan ...site çökecek :KK70:

Masal naber kuşum ne güzel bölümdü dimidelikafadulden

haluk bilgineri çok beğenen ben dedim ki annemlere bu adam bundan sonra komedide oynamasın hep ezel yapsınn delikafadulden

yaa nasıl güzel yakışmış diziye.. bayıldım bayıldımm..

diğer kadro zaten çok iyiydi onlara söz yok. ama bilginer off offf opuyorumnanaktan

kıvanç da cuk oturmuş yanii.. :lepi:

ben seyrettim de geldimmm :lepi:

allahımmm haluk bilginere bir kez daha hayran oldum bennnn bayanssulusmile

bi de kıvanç seri katil gibi olmuş ama cuk oturmuş yaaa hihoyyyt

hani bana rep huri

melis kaç yaşında olduğunu bilmesem şu garip yazılarından senin 15 yaşında yeni ergen bir kız olduğun anlamını çıkartırdım. yazdıklarını okurken yoruluyorz azcık dikkatli yaz lütfen
yaa hızlıı yazıyorumm oda karışık çıkmışş masalcımsempatiksalakcinni

dizi kahramanlarından cevahiri çok beğeniyorum ya adam çok çekici geliyor bana..behlülden sonra komik oluyor ama bilmem ki hoş adam vesselam..

dizi kahramanlarından cevahiri çok beğeniyorum ya adam çok çekici geliyor bana..behlülden sonra komik oluyor ama bilmem ki hoş adam vesselam..

bende onu beğenemedim nedense :sm_confused:
melis iyi geceler :a015:

yaa hızlıı yazıyorumm oda karışık çıkmışş masalcımsempatiksalakcinni

ama biraz dikkat et lütfen

bende yatıyorumm kızlarr iygeclerrrrboshayallersmile

iyi gecelerr

ufuk özka yetenekli bir oyuncu ama bu sezon o dizi gitmiyo. saolsun değişen senaristleri

ekşın mekşın yogg..
yatmak istiyorum ama yatmak istemiyorum
geceliğimin askıları düşüyor ama bağlamak istemiyorum
sempatiksalakcinni:bbo:

philemon sende hızlı çıktın heee ekşın konusundakaydirigubbakcemile3

ayrıca ben ufuk özkan demedim kızlar cevahir dedim yani ordaki karakter çok hoşuma gidiyor dizinini içine giresim geliyor yaniii :KK70: laelaelaelaelae

X