LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Noluyo kim kime şifre koyduohaoldumsmile

tatlım şöle oluyo anlatayım melis bi mesaj yazmış çözebilene aşk olsun yani kaydirigubbakcemile3 bi tek aslı çözdü :hooray:alkisalkisalkisbaktık baktık okypeteyle çözemedik biz

sırnaşık şey
melisdenizin şifresini aslı çözdü :1shok:

guclubacismile

tatlım şöle oluyo anlatayım melis bi mesaj yazmış çözebilene aşk olsun yani kaydirigubbakcemile3 bi tek aslı çözdü :hooray:alkisalkisalkisbaktık baktık okypeteyle çözemedik biz

hihoyyythe yaa valla ben cözdümmmmmsırnaşık şeydelikafadulden:roflol::icecream:

aaaa ohhhh ii gezmısın gııı ben yogtummm konyada büyük eksıklıkk lülülülülülükim var burda bakımmmbilmiyorumkismile

merama gelmısaladdıne gelmıss sonraa kule site die bi avm varr oraya gıtmıs ben yapim cnmm:roflol::roflol:sengözlerimebaksanab

:roflol::roflol:alıntıyıda bi tuhaf yapıyo melis hiç anlamıyom hepsi birbirine girmiş melis sakin sakin yaz lütfen :1closedeyes:

melisdenizin şifresini aslı çözdü :1shok:

Melisce yazmış aslıda melisce biliyo yani:roflol:

aynen öyle konyalı yaaaa hemen anladı gidilen yerleri
konyalı deilimm bee delüler ankaralaıyım..ablam orda tayinleri çıktılar...ben bayrmada 3 ğğünlüğünee gititm...:roflol:

neoldu ezelde bırı anlatsın kısa özeettt yaa parası neyse verekk aaaaaklinialirimsmilekaydirigubbakcemile3

Napıyosunuz kızlar ezeli seyretmiyomusunuz

ben seyrettim de geldimmm :lepi:

allahımmm haluk bilginere bir kez daha hayran oldum bennnn bayanssulusmile

bi de kıvanç seri katil gibi olmuş ama cuk oturmuş yaaa hihoyyyt

bu sayfada ki herkese rep verdim hayrını görün ama 1 kişiye veremiyom üühhhüü

hani bana rep huri

bende bayramda konyadaydım mramm alalden tepenie bide kuley:eek:e gititmmm

melis kaç yaşında olduğunu bilmesem şu garip yazılarından senin 15 yaşında yeni ergen bir kız olduğun anlamını çıkartırdım. yazdıklarını okurken yoruluyorz azcık dikkatli yaz lütfen

Masal naber kuşum ne güzel bölümdü dimidelikafadulden

X