LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

yok amonram seni neden dışlayalım hoşgeldin a.s.

evet melis yaa ikinci insan klava:

çalış çalış çalış kafa almıyor yahu şu hukuktan nefret ediyorum...bıraktım yahu birazdan banyo yapıp yatıcam valla...artık ya geçerim ya kalırım...olmadı seneye dersaneye giderim .ne gıcık yahu..işte eğitim sistemi lanet olsun...

eğitim sistemi hakikaten berbat yani kaç yaşına geliyoruz hala sınav Çok üzgünüm çoookhuri şu edit butonu nerede:uhm:
Selam kızlar zemuszemus

selammma.s.

Huricim sende de peygamber sabrı varmış, "deli demedim"i üstüste 5 mesajla açıklamışsın
Tebrik ediyorum seni bacım a.s.
:icecream:

kızlar bu arada destekleriniz için teşekkür ederim
bi de sizi endişendirdiğim için özür dilerim:kedi:

Locişş geçmiş olsun.
İyisin sanırım, havalar abuk subuk aman ha dikkat edin..

selam kızlarrr olumunekankayizsmile

selam

Huricim sende de peygamber sabrı varmış, "deli demedim"i üstüste 5 mesajla açıklamışsın

ayy sinir oldum o konuya yaa.. hoşgeldin purrrrr opuyorumnanaktan

kızlar bu arada destekleriniz için teşekkür ederim
bi de sizi endişendirdiğim için özür dilerim:kedi:

eh yani kuzum valla korktum bi an bilmiyorumkismile

masalım yakalamış beni psikolojisi bozuk hatunun konusunda :dance:

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=15044348#post15044348

:lepi: sinir oldum yaa. neresinden anladıysa konuyu artıkk. sen ne sınavına gircen canım kaçırdım o muhabbeti

eğitim sistemi hakikaten berbat yani kaç yaşına geliyoruz hala sınav Çok üzgünüm çoookhuri şu edit butonu nerede:uhm:

selammma.s.
ben görüyorum tatlım edit butonunu bende var...
ya bir insan dunkof mudur ya ,aptalmıdır ,salakmıdır,2 senedir hukuk,uygarlık tarihi ve iktisat dersini veremiyorum.açık öğretim okuyorum yarın 2 dersten pazar günüde 2 dersten sınava giricem kafa sepet gibi...eyvahedigeldismile:kedi:

çok ciddi hemde tedaviye ihtiyacı var ..
10 sene ne demek ya 2000 yılına gidiyorum da lise3 e gidiyordum o dönem,babaannem vefat etmişti ki bana çooookkk uzun geliyor o zamandan bu zamana neler yaşadım neler roman olur kadın bir adamın hayaliyle 10 sene geçirmiş birde psikoloğa gitme ihtiyacı hissetmedim gerek yok diyor...
bir çocuk doğurdum alt üst oldum hemen koştum doktora oh hapımı içiyorum keyfime bakıyorum arkadaş bazıları da sağa sola özel mesajlar atsın bana yorum yapın al sana yorum git dağıt adamın yuvasını anasını satıyım...
ay çok siiiiirrrlendim şimdi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…