LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

hurim bizde edit butonu yok olmuş görünmüyo sen editörsün ya sende var bizde niye yok:sinifsinif:

bir banyo yapayım geleyim kızlar...mis olayım mis missssss...kocişte yokki oh mis olmuş benim hatun desin :dance:a.s. onun işi daha zor gece çalışacak sabah 7 de işten çıkacak beni alacak okulaaaa...allahtan aynı okulda giriyoruz sınava oda tarihi ve iktisatı veremedi tembel öğrencileriz biz..kızıda sabah babanneye bırakıcam tabi kalkabilirsem :icecream:

korkutmucam sözkaydirigubbakcemile3

ayy bende panik yapmıştım birden neyseki feykmiş delikafadulden

çok ciddi hemde tedaviye ihtiyacı var ..
10 sene ne demek ya 2000 yılına gidiyorum da lise3 e gidiyordum o dönem,babaannem vefat etmişti ki bana çooookkk uzun geliyor o zamandan bu zamana neler yaşadım neler roman olur kadın bir adamın hayaliyle 10 sene geçirmiş birde psikoloğa gitme ihtiyacı hissetmedim gerek yok diyor...
bir çocuk doğurdum alt üst oldum hemen koştum doktora oh hapımı içiyorum keyfime bakıyorum arkadaş bazıları da sağa sola özel mesajlar atsın bana yorum yapın al sana yorum git dağıt adamın yuvasını anasını satıyım...
ay çok siiiiirrrlendim şimdi..
boşver ya hiç sinirlenme kaydirigubbakcemile2

ben editörüm ama sadece kendi bölümümüde herkesin yazısını editleyebiliyorum..
burda ise bir tek kendi editim var ..müsait yani kullanabiliyorum..

deneme bir ki demene bir kiii edit kullanıma açılmıştır.stop...bu kişi bir kaç sadikaklığına sıcak duşa gitmek üzere pc başından kalkmıştır...stop

X