LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

kızlar bu gece ben yokum hafta sonu sınavlarım var onlara takılıyorum erken yatacağım öpüldünüz kızlar dua edin de geçeyim bu sene şu sınıfı yaaaa..öptüm

allah zihin açıklığı versin canım:Saruboceq:işallah çabucak yaparsın soruları

arkadaşlar teşekkürler beni düşündüğünüz için şimdi iyiyim sıcak çay içiyorum

ohhh miss gibiii

aa biliyorum o luluyu ben. dur merak ettim ben de bakayım bi bilmiyorumkismile

napayım kuzum geldim pcnin başına dönüp dolaşıyom topik topik sempatiksalakcinni

arkadaşlar teşekkürler beni düşündüğünüz için şimdi iyiyim sıcak çay içiyorum

:1hug:

iyi akşamlar loca.yaa pc.de çömezim yazarken sizin gibi duygularımı döktüremiyorum,hemde yavaş yazıyorum.

iyi akşamlar loca.yaa pc.de çömezim yazarken sizin gibi duygularımı döktüremiyorum,hemde yavaş yazıyorum.

iyi akşamlar a.s.alışırsınız zamanla bende önceden çok yavşatım sürekli yazınca hızlandım sende hızlanırsın merak etmeyerimseniben

bilmiyorum neden öyle ama pro üyelerde var sanırım o buton dikkat ettik pro üyeler bizde var dedi ama bunuda kaldırırlarsa çok ayıp olur nasıl düzelticez mesajları yaa yakında bizde kalkıcaz o olucak yani

bilmiyorum neden öyle ama pro üyelerde var sanırım o buton dikkat ettik pro üyeler bizde var dedi ama bunuda kaldırırlarsa çok ayıp olur nasıl düzelticez mesajları yaa yakında bizde kalkıcaz o olucak yani
bu biraz garip olmuşş sankii..neden bizz kk üyesi deişlmiyizzzzzzmafoldumben

kızlar kart 20 liraydı bide 25 lira olmuşohaoldumsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…