LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

Geçmiş olsun canım..:teselli:

Havalar birden soğudu ya dengemiz bozuldu..Şimdi de ısınıyo..

evet bak dün üşüdüm bugün sıcak hava yani bide oruçlu olunca çekilmiyor:sinifsinif:

Oruçlu daha çok bulanır şimdi..İftardan sonra bi nane limon kaynatıp iç..Mide bulantısına çok iyi geliyo..

öyle yapcam zaten canım sağol ben şimdi çıkıyorum midem fena oldu yatayım azcık

geçmiş olsun canım.hava bir sıcak,bir soğuk hep hasta oluyoruz.bende dün gece şortla üşüdüm,pc'nin başındanda üşendim kalkıp üstümü değiştirmeye,bende bugün iyi değilim.opuyorumnanaktan

eee niye böyle bişeye ihtiyaç duymuş acaba :uhm:zaten 21 sayfa yorum vardı yetmemişmiki ona ilk defa böyle şey oluyor yani sipariş konu yorumukaydirigubbakcemile3

anaaa.
loca bu saatte bana cevap yazmış.
biri beni çimdiklesin. rüyamı görüyorum..sempatiksalakcinni

Locam kuşum hayırdır sabah sabah gelmişsinakannehir
aklinialirimsmileaklinialirimsmileaklinialirimsmile
hayır hayır kaydirigubbakcemile3sabah kapı çaldı ondan uyandım dahada yatmadım :2:
hayırlı bir işe vesile olmuşşş :roflol::roflol::roflol:

anaaa.
loca bu saatte bana cevap yazmış.
biri beni çimdiklesin. rüyamı görüyorum..sempatiksalakcinni

:roflol::roflol:
loca geçmiş olsunnnnnnnnnnn a.s.a.s.
gerimi yattın fisfisfis

locacım nasıl oldun?miden iyileştimi canım? uyuyunca belki düzelmişsindir.

Gece kuşunuz,yarasanız geldi nihayet laelaelaelaelae
Naber sositososito

aaa dominoooo opuyorumnanaktan

ne insanlar var yaa.. ne kadar ayıp. bişey görmeden duymadan hemen aldattı mı acaba. yatak gıcırtısıyla aldattı denilebilir mi çok ayıp lmaz:

o konu sahibi
geçen haftada bana özel mesaj yazıp konuma yorum yaparmısın demişti.
demekki
sizede demiş..

o konu sahibi çok saf zaten. yaa bir sürü yorum yapılmış hala yorum yapın diyo. çok uzundu ben esgeçmiştim o konuyu ilk açıldığında.

oky'm nerelere gittin sen yaa mafoldumben

ama üşütmüşüm yaaa midem bulanıyor :2:

geçmiş olsun locamm :teselli:

Masalımm Şeniz
nasılsın canım ?

kuzumm :asigim: iyiyim canım sen nasılsın?

Locam, yeni gördüm daha, çok geçmiş olsun canım ya, sahurda yediğin mi dokundu acaba, belkide üşüttün :çok üzgünüm:

evet tatlım yaa sıkıldım valla aynı monutonluktan. dışarıya çıkayım dedim ona da üşendim

okul tatilinde biyere gitmediniz mi kuzum ?

gittim canım da şimdi evdeyim. ben çok çabuk sıkılırım. sıcak dokunduğu için çıkamıyodum dışarıya da. kaldım böyle eve. zaten izmird yaşadığım için denize de gidiyorum sık sık. ama yine de işte her gün dışarda olmam lazım benim.

yarın çıkcam ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…