LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

valla ben gitmeye hazırlanıyorum sonra geri kalıyorum anlamadım nasıl iş ..sizi bırakamıyorum

valla ben gitmeye hazırlanıyorum sonra geri kalıyorum anlamadım nasıl iş ..sizi bırakamıyorum
benim de bazen gece aklıma geliyor acaba kimse var mıdır kk'da girsem mi diye :roflol: giremiyorum tabi sonra sempatiksalakcinni
soğuk çıktı ya ...kıçım donuyor ama mini gecelikle duruyorum delimiyim neyim..

:roflol: git bişey al bari üstüne :roflol:

loca bu konu sahibi sana özelden mesaj atıp 10 sayfaya bak mı dedi yorum mu yap dedi.hatta yorumlarınızı çok beğeniyorum falan da dedi mi???

evet sanada mı öle dedi :1shok yüzden yaptım bende valla yoksa çok uzun geldi konu demek o zaman ondan yorum yapmamışım

ewet öyle dedi eğer sanada demişse cvp hazırda yorum yapacam???
demek sanada öyle dedi CADIARZUben de yaptım yorum çok uzundu ama sipariş gelince mecbur yaptık da sende üşendin sanırsam :roflol:
soğuk çıktı ya ...kıçım donuyor ama mini gecelikle duruyorum delimiyim neyim..

yaa buradada soğuk var ben de şortluyum dondu bacaklarım

locam cvbını verdim kadının takıntılı manyak desem yeridir..bütün sayfaları okuttu bana..
önce yorum yap dedi.bende facebook taki olayına yorum yaptım sonra yok ona değil ötekine dedi yorum yaptım sonrada 10. sayfayı oku öyle yorum yap dedi nerdeyse tüm gece onunula uğraştım delimidir nedir takıntılı..adam evli gel dese koşa koşa gider bu..

kızlar ben kaçar artık yatayım...saat 4 e geliyor davulcu bile vurdur vurdu gitti ..millete kalk diyo banada yat diyo kih kih kih öptüm sizi beynim yoruldu yahuuuu

gördüm cevabını ben sadece 10.sayfadaki yoruma göre yaptım tek uzun mesaj varya ona göre bana tek mesaj gönderdi başka değil

kızlar ben kaçar artık yatayım...saat 4 e geliyor davulcu bile vurdur vurdu gitti ..millete kalk diyo banada yat diyo kih kih kih öptüm sizi beynim yoruldu yahuuuu

tamam canım görüşürük:a015::1hug:Şeniz

o konu sahibi
geçen haftada bana özel mesaj yazıp konuma yorum yaparmısın demişti.
demekki
sizede demiş..

o konu sahibi
geçen haftada bana özel mesaj yazıp konuma yorum yaparmısın demişti.
demekki
sizede demiş..

eee niye böyle bişeye ihtiyaç duymuş acaba :uhm:zaten 21 sayfa yorum vardı yetmemişmiki ona ilk defa böyle şey oluyor yani sipariş konu yorumukaydirigubbakcemile3

Locam kuşum hayırdır sabah sabah gelmişsinakannehir

hayır hayır kaydirigubbakcemile3sabah kapı çaldı ondan uyandım dahada yatmadım :2:

söyle söyle yoksa kalkacağım yokkaydirigubbakcemile3iyi oldu ama gündüz uyanık olmak ne güzelmişbayanssulusmilezemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…