LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

yok canım ben doğru olduğuna inanmıyorum..

ama ben demiştim yani gelcek diye.. ki ben hala bilmiyorum çoklu alıntıyı.. o nerden biliyo? bu kadar düzgün yazmayı nerden biliyo? yazı karakterleri falan.. kafamçokkarıştı

kesinlikle yeni üyelik değil bu !

you_know bence de canım saldrmaya başlıcak.. şüpheli paket olmasa bile bu tarz konuların sonu hep konu sahibinin saldırıya geçmesi oluyor çünkü..
sen miydin onu diyen hatırlıyorum öyle birşey diyen birini kaydirigubbakcemile3
bir tek kişi, kazen bilir ancak fisfisfis
bana Kazen kkyı sana verse ne yapardın diye sormuşlardı şimdiki aklım olsa bu üyeyi araştırırım derdim kaydirigubbakcemile3

ben acaba dedim.. bi baktım loca da aynı düşünüyo.. sonra you know da aynı dedi.. amonra sonra da.. ee bikaç kişi daha varmış.. ee hadi dedim ben yanılıyorum,bu kadar kişi de mi yanılıyo.. bakalım konu ne şekilde seyretcek..

bana Kazen kkyı sana verse ne yapardın diye sormuşlardı şimdiki aklım olsa bu üyeyi araştırırım derdim kaydirigubbakcemile3

ben locaya demiştim gelceğini.. ki biliyordum gelceğini.. eğer son konuyla kendini tanıttıysa mavi,asla bu siteyi bir anda bırakmaz.. umarım yanılıyoruzdur.. çünkü üzülürüm böyle durumların oluşmasına..

ben çıkıyorum canlarım
yarın okurum gelişmeleri
öptüm hepinizi opuyorumnanaktan

ben locaya demiştim gelceğini.. ki biliyordum gelceğini.. eğer son konuyla kendini tanıttıysa mavi,asla bu siteyi bir anda bırakmaz.. umarım yanılıyoruzdur.. çünkü üzülürüm böyle durumların oluşmasına..
ben de üzülürüm...
laale reelden tlfla görüştü bir de eşinin nerde çalıştığını deşifre etti özellikle o yüzden beklemiyorum
dediğim birşey var;
eğer gerçekten herkes bunu farketmişse o zaman bu çok kötü bir durum, yani hem aldatıl veya aldatılmanın eşiğine gel hem affet hem de bizim onay vermemiz için böyle bir yola başvur, neresinden bakarsan bak olan maviye oldu malesef, bundan tek şanslı çıkan kişi eşidir. o yüzden kızamıyorum mavime...boshayallersmile

ilk stajını burda yapıyorsun merve kaydirigubbakcemile3

deneme deneme locaya deneme

ben de üzülürüm...
laale reelden tlfla görüştü bir de eşinin nerde çalıştığını deşifre etti özellikle o yüzden beklemiyorum
dediğim birşey var;
eğer gerçekten herkes bunu farketmişse o zaman bu çok kötü bir durum, yani hem aldatıl veya aldatılmanın eşiğine gel hem affet hem de bizim onay vermemiz için böyle bir yola başvur, neresinden bakarsan bak olan maviye oldu malesef, bundan tek şanslı çıkan kişi eşidir. o yüzden kızamıyorum mavime...boshayallersmile

özel olarak konuçmuşluğum yok.. sadece yorumlarından tanıyorum maviyi.. ben diğer konuyu da konduramamıştım ilk başta.. bunu da ona yormak istemiyorum ama ilk aklıma gelen o oldu.. çünkü üye olur olmaz açılan konu.. ve de site kurallarından haberdar bir konu sahibi..

ilk stajını burda yapıyorsun merve kaydirigubbakcemile3
deneme
kazene desek ya
ee hani yok saldırı falan.. korkup kaçtılar herhlde :emir_bebek:
üyelik değişti artık biraz saldırı zor olur
hemen flaş haber geçeyim ben kaydirigubbakcemile3
geç

deneme

loca nasıl ev sahibisin sabahtan beri 1 misafirin var
bişi ikram etmiyosunkaydirigubbakcemile3

ben çıkıyorum canlarım
yarın okurum gelişmeleri
öptüm hepinizi opuyorumnanaktan
güle güle canım Şeniz
özel olarak konuçmuşluğum yok.. sadece yorumlarından tanıyorum maviyi.. ben diğer konuyu da konduramamıştım ilk başta.. bunu da ona yormak istemiyorum ama ilk aklıma gelen o oldu.. çünkü üye olur olmaz açılan konu.. ve de site kurallarından haberdar bir konu sahibi..
şüphenilmeyecek bir konu ve üye değil evet vereliniortak o kişi kim acaba guclubacismile
nasıl, tavsiye eder misin amonram delikafadulden :roflol::roflol::roflol:

X