LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

piki been kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile3

nası yani sen canım anlamadım kafamçokkarıştı

sarissam ben de burdaki yorumlarından bilirdim.. yorumlarını beğendiğim biriydi.. ilk başta kondurmak istemedim ben de.. hatta konuyu okumayı bile bırakmıştım ama artık ben de inanmıyorum ona asla!

evet merve bide yeni uye coklu alıntıyı fln bilio ben bile daha ögreneli kac ay oldu
çok şüpheli coook yazıların arasında satır olması fln

ama çok tuhaf yaa niye aynı konuyla dönsün
hep de mülayim cevaplar vermiş
yani ortalık karıştıracak cevaplar olmamış

elif valla yarın pc yi kapattırmıcam sana bu olay yarın yön değiştircek izlemem lazım

ben hala bilmiyom çoklu alıntıyı kaydirigubbakcemile3

daha önceden siteye giren biri.. şüpheli paket olmasa bile yeni biri değil bu konu sahibi.. bakalım çıkar kokusu yakında..

ee sarissam dikkat çekmemek için aynı tarzda yazmıcak tabi..
ama neden aynı tarz konu bilemedim bak onu

nası yani sen canım anlamadım kafamçokkarıştı

sarissam ben de burdaki yorumlarından bilirdim.. yorumlarını beğendiğim biriydi.. ilk başta kondurmak istemedim ben de.. hatta konuyu okumayı bile bırakmıştım ama artık ben de inanmıyorum ona asla!
saf mıyım kaydirigubbakcemile3
benim fikrim bu üye eskinin yenisi veya ek üye kaydirigubbakcemile2
locam dedi dikkatimi çekti yeni üye alıntıyı bilebilir, ama asla çoklu alıntıyı bilemez...CADIARZU
bu topiki okuyan veya okumuş biri
o kadar uzun yazmasına rağmen satır aralığı koyarak benim ve gelirse meldama çok yardımcı oldu kaydirigubbakcemile3
eğer anlattığı doğruysa eşi netten birileriyle bi işler karıştırıyo hatta müdür de aynı mok bi de stajyeri yetiştiriyorlar şimdi alsanaalsanasmile

ben de kardelene ajan diye takılıyordum
asıl ajan sizmişsiniz bee kaydirigubbakcemile3

saf mıyım kaydirigubbakcemile3
benim fikrim bu üye eskinin yenisi veya ek üye kaydirigubbakcemile2
locam dedi dikkatimi çekti yeni üye alıntıyı bilebilir, ama asla çoklu alıntıyı bilemez...CADIARZU
bu topiki okuyan veya okumuş biri
o kadar uzun yazmasına rağmen satır aralığı koyarak benim ve gelirse meldama çok yardımcı oldu kaydirigubbakcemile3
eğer anlattığı doğruysa eşi netten birileriyle bi işler karıştırıyo hatta müdür de aynı mok bi de stajyeri yetiştiriyorlar şimdi alsanaalsanasmile

yok canım ben doğru olduğuna inanmıyorum..

ama ben demiştim yani gelcek diye.. ki ben hala bilmiyorum çoklu alıntıyı.. o nerden biliyo? bu kadar düzgün yazmayı nerden biliyo? yazı karakterleri falan.. kafamçokkarıştı

kesinlikle yeni üyelik değil bu !

you_know bence de canım saldrmaya başlıcak.. şüpheli paket olmasa bile bu tarz konuların sonu hep konu sahibinin saldırıya geçmesi oluyor çünkü..

ama çok tuhaf yaa niye aynı konuyla dönsün
hep de mülayim cevaplar vermiş
yani ortalık karıştıracak cevaplar olmamış
ben de şimdilik o yönde düşünmüyorum, konduramıyorum ama bana da özelden çok mesaj geldi herkes şüpheleniyo sarissamohaoldumsmile

yav şu çoklu alıntıyı ben bilmiyom daha bi denemek lazım CADIARZU

X