LOCA ile sohbet etmek isteyenler buyrun

aç you know hemen gelirizzz =))
sarissa hoşgeldin.. gel gel daha ekşın mı değil mi belli değil.. ama deliller o önde

merve kııııı sana kanım sey oldu ay sizin orda nasıl derler bayanssulusmile
ısındı :roflol:
bizim orda alantrik derler :roflol::roflol::roflol:
daha yakından bilmek demeyelimde 6.his desek ben ve benim gibi biçok kişi emin ol
hakkaten hep mi haklı çıkılır kaydirigubbakcemile3
you_know aynen aynen.. o şeyden bende de olduu

nikon benim aklıma direk o geldi valla.. zaten açıkcası bekliyodum böyle bişey..
ben de bu geceden sonra taktım kafayı bi tüyo da benim yakalamam lazım guclubacismile
bende bekliyordumda (yine benle birlikte bikaç kişi ) ama bugun okuyunca his işte acaba dedim sonra baktım benim gibi çoook kişi var ve tesadüfler cok
bana özelden de soran olmuştu yalnız değilsin fisfisfis
yalnız değilim demek
sabhatan beri kendimi paranoyak olmakla suçluyodum
rahatladım
geldin mi kuzum yaptın mı hazırlığını sırnaşık şey yunowla yarınki kaynatma konunuz bellikaydirigubbakcemile3
sarissam :KK3:

bak merve loca ben bildigim 2 kişi amonra ve sana özelden soranlar hepimiz paranoyak olamayız bence

nikon naptın sen tüm şeceremizi döktün ortaya sempatiksalakcinni

yok you know olamayız bence de..

sarissa geçmişi tara bak bakalım eşiyle sorunu olan bi konu sahibi var.. o konuda ilk mesajı bi oku ne düşüncen?

gördüm canım
okumuştum daha önce konuyu, yorum da yapmamıştım
ama ne yalan söyleyeyim okypete nin "de javu" mesajını görene kadar aklıma bir şey gelmedi ama
olayın oluş şeklini, delilin yok edilmesini -diğerinde tlf kırma vardı- ve olayın bir arkadaşın üstüne atılmasını düşündüğüm de şaşırdım
yine de dediğim gibi benim ilk okuduğumda aklıma gelmedi
saf mıyım ne :uhm:

yok canım niye saf olcan ben yorumlara hiç bakmadım bile.. ama aklıma direk o geldi yani..

he nikonum kaynatma konusu belli valla
bi ben kendimi akıllı sanardım
belki de başka biri kendini akıllı sanıo sadece
artık böle düşünüyorum

valla kondurmak da istemiyorum aslında
sonuçta kötü bir şey bu
ben tanımıyordum ama burdan bazılarınız tanıyordu sanırım
yapabilecek biri öidir ona bakmak lazım belki

hayır anlam veremiyorum ama eğer öyleyse neden neden

ben kaç gün önce locaya demştim yine gelcek.. belki de geldi diye.. geldi işte.. kolay kolay gitmezdi zaten..

bi de dediği bişey var.. " bebeğim olsun diye uğraşıyorum o zamandan biliyorum bu siteyi.. " e o zaman neden girip de dertleşmedin kimseyle neden yazmadın tedavi sürecini,neden bilgi almadın? bunu demeseydi konu sahte diyenler olcaktı.. bunlara cevabı bu oldu.. çünkü siteyi çok iyi biliyor.. şimdi ben bunu söylesem bana cevabı da şu olcak.. -misafir olarak girdim- çünkü kayıt tarihi de 9 temmuz !

X