ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

aynen cnm alışkanlıklar değişmiyor cnm
Arkadaş ortamı olunca yemesen olmuyor aynı masa puff

Selam kizlar. Ben de geldim. Birkac gundur iyi salmistim. Bugun bi tartildim 66.5 ciktim.

Kararliyim bugunden itibaren duzene giricem. Kasim sonunda 62 63 olmus olmam lazim en kotu. Suyu falan duzenli icicem. Abur cubur cok yemeye baslamistim. Azaltiyorum. Hemen sifira indiremem, daha kotu oluyor o zaman.

Canim hep böyle diyorsun hiç gelmiyorsun spora da baslicam dedin yoksun gel artık

Canim hep böyle diyorsun hiç gelmiyorsun spora da baslicam dedin yoksun gel artık
Geldim canim geldim. Spor olayim sıkıntı malesef ya. Ailemle yasiyorum. Kardesim lgs senesinde. Annem ve babam da biri lisede digeri unide calisiyor. Yogunlar. Evde gorusemiyoruz bile resmen. Kizimin tüm sorumluluğu bende su an. O da ekstra huysuz uykusuz bir cocuk oldu çıkti basima. Onun gerginligi de beni yemeye itiyor

Ben biraz boyle veriyorum kilomu. İki ileri bir geri. Takila takila. Cok disiplinli diyet yapmak istemiyorum. Bunaliyorum oyle. Gitsin de yavas gitse de olur. Almiyor olusum bile guzel benim icin su an.

hoşgeldin cnm bu dediklerinin hepsi İnan bende de var işallah veririz

5 kasım salı menüm
Sabah
Süt
Öğlen
3 bardak ayran
2 yumurta çökelekli yağda
Zeytin 3 tane
3 yemek kaşığı tahin pekmez
1 dilim ekmek kepek ekmeği
2 bardak çay
Ara ( komşudaydım zorladı )
Kahve (
2dilim kek
Akşam
1 tabak yoğurt
1 nescafe şekersiz
1 avuç çekirdek
Bu günü zorda olsa böyle atlattım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…