ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

20191030_082322.jpg
Olmuyor ama devam etmeye çalışıyorum evde biraz durumlar karışık o yüzden çok diyet düşünecek durumda değilim :KK43:
A AklinYolu1

Iyi geceler kizlar.

Benim isler de kafam da karisik. Diyete tam adapte olamadım daha cok koruma modundayim. sanırım donunce baslayacagim. 6 haftamiz kaldi.
Kilo verememe nedeniniz benimkiyle ayni adapte olamamak. Kilo vermeye odaklanmayin. Biraz rahat bırakın kendinizi detox caylari, limon suyu vs vs.

Mutlaka bir nedeni var. Ben glutensiz meyvesiz tatlisiz beslendigimde kilo verebiliyorum. Herkesin vucudununda bir diyet şifresi olduğuna inaniyorum.
Simdi gecmise cizgi cekin. Bunun daha yilbasisi var.
3 haftalik Sonuclar :

Tebrikler moon light ve lily :nazar::KK76:

Eklentiler

• 2019_10_30_22_15_24.jpg
    2019_10_30_22_15_24.jpg
    85,9 KB · Görüntüleme: 34
  • 2019_10_30_22_15_53.jpg
    2019_10_30_22_15_53.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 30
Forever07 Forever07 canım mesaj atmıştın kendini tanıt diye anca şimdi fırsat buldum 🤭
İstanbul’da yaşıyorum 25yaşındayım 3yaşında bi kızım var 168 boy, doğumdan sonra bile her zaman 53-56 kilo arasındaydım ama bu sene 61e çıktım en son da ameliyat sonrası 64 gördüm bir an önce kurtulmak istiyorum spor yapmayı seviyorum ve tatlısız yaşayamam
Senin yaş kaç boy vs 😂

Bu gün çok yorgunum hava beni mahvetti
Kalkıp evi temizlemeliyim cam kapı vs yapılacak 🤗

Gündüz yemiyorum akşam olunca da tutamıyorum
bu gidişte zor veririm kiloları 😞

Gel cnm ya biraz motive olurum en azından bi diyetteyim bi bırakıyorum . Gelen misafir olmasa bu günde dügüne gidiyorum gelde pasta yeme 😤
Canim kendini niye öyle sartlandiriyosjn
Ben düğünlerde hiç pasta yemem
Krema sağlıksız bir kere.
Yanıma ya hurma ya kuru kayısı alırım öyle denesen. Aslında senin elinde bozmak zorudna degilsjn herşeyin sağlıklı alternatifi var

X