ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Ama sen tamamen geleyim demedin ki, sohbete geleyim dedin. Sen gelince ne yapacagiz kilo konusacagiz .

Ayni ortami burada da yakalayabilirdin cunku senin arkadaslarin.

Gelen cikiyor gelen cikiyor. Biri de kalsa belki ortam senlecekti.

Benim kabul edemedigim durum bu. Ben burada tek kalsam da kilomu verip oyle giderim.

Neyse tam olarak yerlestin sanirim ve artik emzirmiyorsun?

İste azcik nabiz yokladim gibi oldu orda. Cunku huyunu biliyorum. Yesil ışık gorseydim komple geliyim madem dicektim

Haklisin gercekten. Zamaninda gidenlere ben de kizmistim kendimce ama kendim de yaptim aynini.
Ben sanirim kafamda tam olarak karar veremedim ben zayif olmaliyim diyemedim henuz ondan surekli bi gaza, durtuklenmeye ihtiyac duyuyorum. Dürt beni kaptan

Tam olarak yerlestim buraya da. Ailemin yanina da. Neyi kastettin bilemedim. Hepsini anlatiyim dur. Arada bir haftalik olmak uzere kayinvalidelere gidip kaliyorum. Onun harici annemlerde kaliyorum. Ve hala emziriyorum Kasım'da esim gelecek. O zaman biraktiricaz artik insallah

Sari isik neyine yetmiyor ml.

Geldim baktim topikte kimse yok. Birileri gelmis yoklamis gitmis. Pembe panter gibi.

Durtme komitesi baskani geldi.

Tayininiz cikti tasiniyordun ya onu soyledim. Alistin mi. Ayni sehirde misiniz ki?

Sari isik neyine yetmiyor ml.

Geldim baktim topikte kimse yok. Birileri gelmis yoklamis gitmis. Pembe panter gibi.

Durtme komitesi baskani geldi.

Tayininiz cikti tasiniyordun ya onu soyledim. Alistin mi. Ayni sehirde misiniz ki?
Cekinirim sari isikta ben

Komite baskani hosgeldi sefa getirdi.

Tayin hakkariye cikmisti kaptan biliyosun. Tek basina gitti. Aileler ayni sehirde konyada. Bizim ev de konyaya tasindi. Ama kolileri falan acmadim. Sadece kiyafettir, oyuncaktir vs actim. Bi kismini anneme getirdim. Biz de bi kayinvalidelerde bi kendi annemlerde gocebe yasiyoruz iste. alistik sayilir bakalim.

Sende ne var ne yok. İspanyol (muydu?) nolduydu en son

Beraber gideceksiniz sanmistim . Niye oyle sandim .

Insanin alisma kapasitesi cok hizli.

Ispanyol un ardindan cok sular akti. Simdi internasyonel takiliyorum.

Bir sure ara verdim cunku benim de planlarim var bakalim tutacak mi.

Beraber gideceksiniz sanmistim . Niye oyle sandim .

Insanin alisma kapasitesi cok hizli.

Ispanyol un ardindan cok sular akti. Simdi internasyonel takiliyorum.

Bir sure ara verdim cunku benim de planlarim var bakalim tutacak mi.
İlk baslarda belli degildi gidebiliriz de gitmeyebiliriz de yazmisimdir kaptan. Veya evi tasiyoruz diyince belki oyle anlasilmistir. Yogundun sen de dikkatinden kaçmıştır.

Vaaay ispanyol internasyonel degil he mi?
Kariyer plani mi nediiir? Gönlüne gore olsun insallah

Bir ispanyol bir fransiz bir ingiliz oyle gidiyor.
Eee boyle ayri daha mi iyi oldu simdi. Daha guvenli oldugu kesin de.

Kariyer degisikligi yapacagim. Kader beni nereye gotururse.

Senin esin belli.

Bir ispanyol bir fransiz bir ingiliz oyle gidiyor.
Eee boyle ayri daha mi iyi oldu simdi. Daha guvenli oldugu kesin de.

Kariyer degisikligi yapacagim. Kader beni nereye gotururse.

Senin esin belli.

Elini sallasan ellisi dedikleri bu demek

Yani oraya da gidebilirdik ama çocuk küçük olunca asker arkadaslari getirme karini cocugunu demisler. Senede 2 3 kez 3 veya 6 aylik gorevlendirmeler olacakmis. Baska ilceye. Oraya goturemeyecekti bizi. Merkezde de birakmazdi yine ailelerin yanina gelirdik. Ucak masrafi falan baya problem olacakti. Krediye de girdik ev icin.

Hakkinda hayirlisi olsun kaptancim. Mutlu ol kaderin götürdüğü yerde

Kim kim kim? Sen misin yoksa

Beni unuttun kaptanım bende varım aktifse :)

Benim yarismada olmam haksizlik olur ml.

7-8 kiloyu iki haftada atabilirim cunku yeni kilolar.

Ben kenarda koruma seysinde takilicam.

Hayir bilemedin.

Beni unuttun kaptanım bende varım aktifse :)
Sen unuttun bence nana.

Benim yarismada olmam haksizlik olur ml.

7-8 kiloyu iki haftada atabilirim cunku yeni kilolar.

Ben kenarda koruma seysinde takilicam.

Hayir bilemedin.

Sen unuttun bence nana.
Olurmu başkanım yeni Doğum yaptım anca geldim unutmadım burdan devam işallah bu defa desteğe ihtiyacım çok var kaptanım

Ben gelmeyince topige sahip cikan yoksa benim de soz vermem gereken kimse yok nana.

Simdilik buradayim ama simdilik...
Yerine kendimi koyunca o kadar haklisin ki. Cidden haklisin yani. Tekrar kusura bakma kaptan. Bidaha kapatip gitmicem ben. kimse olmasa da yazicam buraya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…