ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Hosgeldin. :KK8:
O zaman kendini tanit bakalim. Kilo verme seruvenin, yasin , saglik sorunun gibi...
Tabi
Daha önce kilo vermiştim fakat tekrar aldım çok hızlı bir şekilde kilo alıyorum. Misal aynı şeyi benle yiyen insanlar 3 kg alırken ben 5 kg alıyorum :KK70:
70kg ile başladım en son 68.2 idim
99 doğumluyumo_O:oops:
Hedefim 59u görmek inşallah burda basaririm

Tabi
Daha önce kilo vermiştim fakat tekrar aldım çok hızlı bir şekilde kilo alıyorum. Misal aynı şeyi benle yiyen insanlar 3 kg alırken ben 5 kg alıyorum :KK70:
70kg ile başladım en son 68.2 idim
99 doğumluyumo_O:oops:
Hedefim 59u görmek inşallah burda basaririm

Ahhh be 99 dogumlusun ne sanslisin. :KK39:

Boyun kac.

Insulin direnci sorunun var mi? Vitamin durumun nasil?

Yediklerin genel olarak neler?

Bazi insan tatliya dayanamaz , bazisi ekmege , bazisi patateseee.:KK70:

Ahhh be 99 dogumlusun ne sanslisin. :KK39:

Boyun kac.

Insulin direnci sorunun var mi? Vitamin durumun nasil?

Yediklerin genel olarak neler?

Bazi insan tatliya dayanamaz , bazisi ekmege , bazisi patateseee.:KK70:
İnsülin direncim varmı hiç bilmiyorum
Vitamin demir eksikliği var sadece bida d vit kullanıyorum.
Diyet yapıyor olmasam şeker ,abur cubur tüketiyorum:KK70: şuan diyetteyim diye kestim ama
Patates ben de çok severim haslamasini bile :KK70:
Bu arada latte içip patates yiyerek nasıl kilo veriyorsunuz :KK70:

Moon Light Moon Light
Bana yazılan mesaja hiç anlam veremedim. Befer ve suhan sağolsun çok uğraşıyor su vb kilo listesi tutuyolar ama grupta genel olarak menülerde diyet listesi yoktu herkes tabiki dikkat edemiyor ben kimsenin hayatına karışmam iyi insanlar ama motive olamadım demekte ne var ki. Kimseye bir kusurum olmadı bugüne kadar :/ başka yerde yazmiyoruz diye buradan yazayım dedim .

Burc sormadin burc :KK48:
Onu ben tahmin edicem. :KK70:

İnsülin direncim varmı hiç bilmiyorum
Vitamin demir eksikliği var sadece bida d vit kullanıyorum.
Diyet yapıyor olmasam şeker ,abur cubur tüketiyorum:KK70: şuan diyetteyim diye kestim ama
Patates ben de çok severim haslamasini bile :KK70:
Bu arada latte içip patates yiyerek nasıl kilo veriyorsunuz :KK70:

Her seyden yeterli miktarda yeyince sorun olmuyor hatta kilo bile verebiliyorsun.

Eskiden nutella ile helvayi ayni gun yiyen ben olarak cok yol kat ettim. 48 kilodan 80 lere ciktim ve insulin direncim var. Ara ara hortluyor ama kontrol altina almayi basardim. Istahim degismiyor sevdiklerim de.

Sadece et yemeyi tamamen biraktim. Salatayi arttirdim artik ocu gibi bakmiyorum ama bazi donemler 7 kutu pismaniye de yeme kapasitem oluyor tabi ki. :KK70:

Sunu gordum kutu degil de , gunde iki hatta uc tane bile yersen sorun olmuyor -ki sen cok kucuksun metabolizman da o kadar hizli.

Yemeklerden sonra canin tatli cekiyor ise, gunde bir kac kilo alabiliyorsan , bel cevren kalin ise insulin direncin olma olasiligin yuksek bir uzmana gorunmen de fayda var..

Her seyden yeterli miktarda yeyince sorun olmuyor hatta kilo bile verebiliyorsun.

Eskiden nutella ile helvayi ayni gun yiyen ben olarak cok yol kat ettim. 48 kilodan 80 lere ciktim ve insulin direncim var. Ara ara hortluyor ama kontrol altina almayi basardim. Istahim degismiyor sevdiklerim de.

Sadece et yemeyi tamamen biraktim. Salatayi arttirdim artik ocu gibi bakmiyorum ama bazi donemler 7 kutu pismaniye de yeme kapasitem oluyor tabi ki. :KK70:

Sunu gordum kutu degil de , gunde iki hatta uc tane bile yersen sorun olmuyor -ki sen cok kucuksun metabolizman da o kadar hizli.

Yemeklerden sonra canin tatli cekiyor ise, gunde bir kac kilo alabiliyorsan , bel cevren kalin ise insulin direncin olma olasiligin yuksek bir uzmana gorunmen de fayda var..
Bel çevrem kalın değil sadece diğerleri mevcut :KK70:
Peki Spor olarak ne yaptınız kilo verme döneminde.
Bölgesel egzersizler yeterli olacak mıdır ? İf yapıyorum şuan . 9ekime kadar 67leri görürüm hedefe de 8kg kalmis olur burda bu disiplin motive varken de 2 buçuk aylık isim var bence 😂😂🙏🏻💙

Bel çevrem kalın değil sadece diğerleri mevcut :KK70:
Peki Spor olarak ne yaptınız kilo verme döneminde.
Bölgesel egzersizler yeterli olacak mıdır ? İf yapıyorum şuan . 9ekime kadar 67leri görürüm hedefe de 8kg kalmis olur burda bu disiplin motive varken de 2 buçuk aylık isim var bence 😂😂🙏🏻💙
Ben spor ve diyet yapanlardan degilim ama gun icinde aktiftim .

Ikisi beni yoruyordu ve motive olmak zor oluyor. Sporu birakiyorsun sonra kilo aliyorsun gibi. Leslie fazla yormaz insani ve 3 mil yeterli . Spor seven biriysen yapabildigin kadar yap tabi ki ama ben sebzeye bile zor alistim. :KK70:

Senin yasindayken haftada bes kilo veriyordum o ayri konu. Simdi olsa o kadar zorlamazdim. Bir de o yo-yo diyetler. :KK70:

Haftada bir kilo ideal . Onemli olan verecegin kiloyu sabitlemen acelen yok.

Ben spor ve diyet yapanlardan degilim ama gun icinde aktiftim .

Ikisi beni yoruyordu ve motive olmak zor oluyor. Sporu birakiyorsun sonra kilo aliyorsun gibi. Leslie fazla yormaz insani ve 3 mil yeterli . Spor seven biriysen yapabildigin kadar yap tabi ki ama ben sebzeye bile zor alistim. :KK70:

Senin yasindayken haftada bes kilo veriyordum o ayri konu. Simdi olsa o kadar zorlamazdim. Bir de o yo-yo diyetler. :KK70:

Haftada bir kilo ideal . Onemli olan verecegin kiloyu sabitlemen acelen yok.
Haftada 750-1000 Gr benim hedefim de :KK70: 9ubndanonce başlama şansımız yok muu

Ulasilabilir bir hedef.:KK8::KK8:

Bugun ne yedin yaz bakalim, bir de diyet yapmadiginda ne yiyorsun kisaca yaz.

Pazar gunu herkesin kilosunu soracagim. Tarti resmiyle birlikte. :KK39:
Sabah 8
2 ince dilim tam buğday ekmeği
5 zeytin
3 kaşık menemen
1 yemek kaşığı tahin pekmez
1 avuç çiğ fındık

Ara
200 ml süt
1 mandalina

Akşam 16.45
5 kasap köfte
2 bardak ayran

Bugün bunu yedim.
Diyette olmasam mutlaka cikolatam,cips veya kekim olurdu bir de kakaolu süt :KK70:
Tartı günümüz hangi gün olacak

Sabah 8
2 ince dilim tam buğday ekmeği
5 zeytin
3 kaşık menemen
1 yemek kaşığı tahin pekmez
1 avuç çiğ fındık

Ara
200 ml süt
1 mandalina

Akşam 16.45
5 kasap köfte
2 bardak ayran

Bugün bunu yedim.
Diyette olmasam mutlaka cikolatam,cips veya kekim olurdu bir de kakaolu süt :KK70:
Tartı günümüz hangi gün olacak
Tarti gunleri Carsamba gunu ama tablo Pazar gunu olusturulacak.

Pekmez, mandalina seni aciktirmiyor mu. O yuzden tatli veya meyve yaninda yogurt yememiz oneriliyor.

Arada sut ve kuruyemis yiyebilirsin. Kabak cekirdegi , badem gibi.

Gun boyu midende sorun yoksa , limonlu su icebilirsin.

Bir de yatmadan once bir tabak zerdecalli , tarcinli yogurt.

Beni erken kahvalti yapmak aciktiriyor mesela az az yedigim zaman kilo verebiliyorum.

Kahvaltilarin sabit olmasin yulaf ezmesi ve sute sabahleyin alismaya calis. Bazen de haslanmis yumurta ve salata .

Degisiklik iyidir.

Kek yiyecegin gunler de gelecek.

Ya yemeklerden sonra benim de canim cok tatli cekiyor. Doktora gidip ne demek lazim bu konuyla ilgili? Aile hekimleri bakar mi acaba? Bi baktirsam mi ben de?

Ayrica evet ben de gun icinde canim cekince ozellikle sabah vakitleri tadimlik yiyorum. Öcü gibi bakmiyoeum kati yasaklar listem yok. Yavas gidiyor benden ama gidiyor yine de.

Tarti gunleri Carsamba gunu ama tablo Pazar gunu olusturulacak.

Pekmez, mandalina seni aciktirmiyor mu. O yuzden tatli veya meyve yaninda yogurt yememiz oneriliyor.

Arada sut ve kuruyemis yiyebilirsin. Kabak cekirdegi , badem gibi.

Gun boyu midende sorun yoksa , limonlu su icebilirsin.

Bir de yatmadan once bir tabak zerdecalli , tarcinli yogurt.

Beni erken kahvalti yapmak aciktiriyor mesela az az yedigim zaman kilo verebiliyorum.

Kahvaltilarin sabit olmasin yulaf ezmesi ve sute sabahleyin alismaya calis. Bazen de haslanmis yumurta ve salata .

Degisiklik iyidir.

Kek yiyecegin gunler de gelecek.
Pekmezi 2 gündür yiyorum doktor dedi sabahları 1 Kasık tüket diye .
Bazen omlet yapıyorum geçenlerde 3kasik yulaf süt tarçın elma yapmıştım yulaf lapası şeklinde.
Tamamdır 🙏🏻🖤
Yılbaşında 59u görürsem belki 1 guncuk dağıtma hakkım olabilir dimi :KK70:

Moon Light Moon Light
Bana yazılan mesaja hiç anlam veremedim. Befer ve suhan sağolsun çok uğraşıyor su vb kilo listesi tutuyolar ama grupta genel olarak menülerde diyet listesi yoktu herkes tabiki dikkat edemiyor ben kimsenin hayatına karışmam iyi insanlar ama motive olamadım demekte ne var ki. Kimseye bir kusurum olmadı bugüne kadar :/ başka yerde yazmiyoruz diye buradan yazayım dedim .
Canim buraya orda motive olamadim diyince kötü algilandi. Ben olsam ben de kotu algilardim kizardim. Benden kaynakli, kaynasamadim falan deseydin veya cok uyum saglayamadim deseydin sorun olmazdi bence. Anlayışlı insanlar çünkü. Bi de sen cok fazla baslikta yaziyorsun sanirim. Bu da kafani karistirir.

Canim buraya orda motive olamadim diyince kötü algilandi. Ben olsam ben de kotu algilardim kizardim. Benden kaynakli, kaynasamadim falan deseydin veya cok uyum saglayamadim deseydin sorun olmazdi bence. Anlayışlı insanlar çünkü. Bi de sen cok fazla baslikta yaziyorsun sanirim. Bu da kafani karistirir.
Evet canım ama yazdığım basliklar aktif olmayınca bende çeşitli topiklere yazıyorum fikir alıyorum kötü bir şey değil ki. Tabi o konuda haklılar ama ben takım motive edici degil demedim motive olamıyorum dedim.bazi arkadaşlar emek veriyolar sagolsunlar ama gelip de paso yiyor spor yapmiyor her topige yazıyor demek de ayıp bence

X