ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Hayirli Cumalar arkadaslar , :cool:

Nasil gidiyor. Kilo alinca beni hatirlayanlar var. :confused:

Bana gelince tatli ve yas pasta yememe ragmen gayet iyi korudum 54 uzerine cikmamaya calistim ciksam da hemen kontrol altina aldim. :KK73:

Ta ki gecen haftaya kadar. Bu arada 7 kutu cikolatali pismaniye, pirinc pilavlari ve makarnalar yedim. Simdi su icsem yariyor modundayim. Insulin direnci tavan yapti. Tam olarak 58 i gordum bugun. Neyse yeni oldugu icin cabuk gider diye dusunuyorum. :KK8:

Takimda kimsenin olmamasi demek , yazmamamiz anlamina gelmiyor. Demek ki yeterince arkadas degilmissiniz. :KK23:

9 Ekimde gelenlerle basliyoruz. .:rapci:

• Sonradan katilim yok

• Tek tek etiket yapmayacagim.

• Tarti resimlerini rica etmeyecegim.

• Haftalik belirli bir mesaj kotasini doldurmak zorundasiniz.
Oooo kaptanım hosgeldin :KK49:
Gayet iyi bence yine de durumun. Cabuk alinan cabuk gidiyor sende. İki haftalik isi var:KK48:

Ben surekli girdim çıktım baktim buraya. Arada bir seyler yazdim. Halimden baya bi mutsuzdum motivasyona ihtiyacim vardi. Biraz kendi halime yapmayı denedim. Süreklilik saglayamadim. Sen de en son bi daha sezon olmayacak baska yerlere gidebilirsiniz demiştin. Umudu kestim ben de. Başka basliga yazdim. Bunun arkadaslikla ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Hepinizi cok cok seviyorum. Kac kilodan buralara gelirken hep yardimciydiniz. Sadece kilo konusu da degil genel olarak çok güzeldi her sey.
:KK200::KK19:
Kabul edersen ben yine sohbete muhabbete gelebiliri:KK36:m

Oooo kaptanım hosgeldin :KK49:
Gayet iyi bence yine de durumun. Cabuk alinan cabuk gidiyor sende. İki haftalik isi var:KK48:

Ben surekli girdim çıktım baktim buraya. Arada bir seyler yazdim. Halimden baya bi mutsuzdum motivasyona ihtiyacim vardi. Biraz kendi halime yapmayı denedim. Süreklilik saglayamadim. Sen de en son bi daha sezon olmayacak baska yerlere gidebilirsiniz demiştin. Umudu kestim ben de. Başka basliga yazdim. Bunun arkadaslikla ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Hepinizi cok cok seviyorum. Kac kilodan buralara gelirken hep yardimciydiniz. Sadece kilo konusu da degil genel olarak çok güzeldi her sey.
:KK200::KK19:
Kabul edersen ben yine sohbete muhabbete gelebiliri:KK36:m
Hosbulduk ml . Sabahtan beri 700 gram vermisim misafir onlar tabi ki gidecekler. :KK70:

Sevdigini biliyorum biz de seni seviyoruz. ama kimse yok hadi ben gidiyorum baska gruba demek bana gore degil ve buradaki arkadaslara saygisizliktir. Yoksa ben her zaman baska takima gitmenizi oneriyorum.

semsiye gelmis , forever gelmis , nyx gelmis. sarellam ve mikra burdaydi. Bir grup olusturabilirdiniz.

Mumkunse sen gittigin grupta kal ml. Ben motivasyon icin tek grupta sohbet edilmesi taraftariyim. Burasi madem arkadaslik grubu degil diyet grubu oyle kalsin.

Hosbulduk ml . Sabahtan beri 700 gram vermisim misafir onlar tabi ki gidecekler. :KK70:

Sevdigini biliyorum biz de seni seviyoruz. ama kimse yok hadi ben gidiyorum baska gruba demek bana gore degil ve buradaki arkadaslara saygisizliktir. Yoksa ben her zaman baska takima gitmenizi oneriyorum.

semsiye gelmis , forever gelmis , nyx gelmis. sarellam ve mikra burdaydi. Bir grup olusturabilirdiniz.

Mumkunse sen gittigin grupta kal ml. Ben motivasyon icin tek grupta sohbet edilmesi taraftariyim. Burasi madem arkadaslik grubu degil diyet grubu oyle kalsin.
Oo hizli baslarim diyosun :KK48:

İste ben oraya yazdigim zaman burada kimse yoktu kaptancim. Ben zaten forever, semsiye ve nyxi en son ne zaman yazdilar hatırlamıyorum bile, epey olmustu sanirim. Sonradan geleceklerini de takdir edersin ki onceden bilemezdim. Lutfen saygisizlik olarak almayın bu yaptığımı. :KK200:

Lahanami brokolimi aldım. Üç gün detox yapacağım. Tabi ki latte li pazara kadar 54 e düşmek istiyorum.

Sabah tam 58.0 kg di
Arada : 57.3 kg
Eve geldim 57.1 kg

Son düzenleme:
Ben de katılabilir miyim? 9ekimde başlarım sizlerle. Olur mu? İlk sayfada kurallarda var sanirim
Merhaba,

Ben eski arkadaslarimla devam ediyorum sebebi beni taniyip bana katlanmalari. :KK70:

Ciddiyet konusunda esnek degilimdir. Bir gun borek yerlerse oteki gun ac kalmalilar.:confused:

+ Baska gruplarda yarismak ya da sohbet yasak .

Baslangic icin bu takimi cok tavsiye etmem.

Iyi sanslar .

Merhaba,

Ben eski arkadaslarimla devam ediyorum sebebi beni taniyip bana katlanmalari. :KK70:

Ciddiyet konusunda esnek degilimdir. Bir gun borek yerlerse oteki gun ac kalmalilar.:confused:

Iyi sanslar .
Oooo kimleri görüyorum nasılsın bebem ben hala 63-64 lerdeyim demir ilaçıda başladım çok düşük demirim yanında vitamin vs 😑😑😕😕

Oooo kimleri görüyorum nasılsın bebem ben hala 63-64 lerdeyim demir ilaçıda başladım çok düşük demirim yanında vitamin vs 😑😑😕😕
Iyi korumussun mevhibe. Ben de demir ilaci aliyorum. Zaten et yerken de demirim dusuktu. Simdi yemiyorum yine dusuk. :confused:

Beni de pismaniye yakti bu kez. 7 kutu fazla geldi galiba:KK70:Yas pastaya ragmen 53-54 lerdeydim.:KK8:

Carsamba geliyor musun. :KK6:

Çok açıksözlü bir açıklama :KK66:
Lafi dolandirmayi sevmem. Tecrube diyelim. :KK66:

5 senedir KK de yarismalara katiliyorum. Hatri sayilir kilolar verdim. Ogrendigim seyler oldu. Birden fazla gruba katilan insanlarin kilo verdigini gormedim , gorsem de geri kilo aldiklarini gordum. Nedeni kafa karisikligi yasamalari. :KK12:

Acikcasi ben de enerjimi sadece ciddi ve benimle olanlara harcarim. :KK37:

Bu da acik sozlu oldu sanki. :KK70:

Lafi dolandirmayi sevmem. Tecrube diyelim. :KK66:

5 senedir KK de yarismalara katiliyorum. Hatri sayilir kilolar verdim. Ogrendigim seyler oldu. Birden fazla gruba katilan insanlarin kilo verdigini gormedim , gorsem de geri kilo aldiklarini gordum. Nedeni kafa karisikligi yasamalari. :KK12:

Acikcasi ben de enerjimi sadece ciddi ve benimle olanlara harcarim. :KK37:

Bu da acik sozlu oldu sanki. :KK70:
ben de kilo verme konusunda KK'daki en iradesiz insan olarak hiç ciddi yarışmalara dahil olmadım :KK70:

Restine Rest :KK70:

Merhaba,

Iyi sanslar .
Cuma grupları mi yoksa diyet günlükleri deki gruplar mi dahil.acikcasj bende sıkı bir uerde olmak isterim diyet menüsü adı altında börek kek gibi listelerle pek motive olamıyorum ve azimliyimdir de diyetimi bozmam aciksozlulugunuz işime geldi diyebilirim :KK66:

ben de kilo verme konusunda KK'daki en iradesiz insan olarak hiç ciddi yarışmalara dahil olmadım :KK70:

Restine Rest :KK70:

Iradesiz demeyelim insulin direnci diyelim, duygusal aclik diyelim. Cesitler cogaltilabilir. Yemek istemenin bir suru nedeni olabilir.

Ben tatli manyagiyim mesela ama tuzlu da severim. Iki paket patlamis misir yerim daha da isterim.

Patatessiz yapamam. Cogu zaman yagsiz tercih ederim ama kizartmasini da yerim.
Cuma grupları mi yoksa diyet günlükleri deki gruplar mi dahil.acikcasj bende sıkı bir uerde olmak isterim diyet menüsü adı altında börek kek gibi listelerle pek motive olamıyorum ve azimliyimdir de diyetimi bozmam aciksozlulugunuz işime geldi diyebilirim :KK66:

Diyet gunlukleri takimlar hepsi. Diyet altinda yer alan butun topikler.

Sıkı derken sizi 500 kalorilerde surunduruyorum anlasilmasin.

Aksine ben de latte ve patatesle 20 kilo verdim ama iki sene de ve uc ara verdim 12 kilo aldim. Son arada kilo almadan donmustum ama 7 kutu pismaniye beni galip etti . Bu arada da 4 kilo ama bu bir haftalik sadece. Nedeni insulin direnci. Gunah kecisi de ilan ettim.

Son bir haftaya kadar iyi gidiyordum mesela ama ben kendimi cok iyi taniyorum.

Bir haftada bes kilo verecegimi de biliyorum. Ufak tefek kacamaklar bir sey yapmiyor ama uzun doneme yayacaksin ve gerektiginde gerekeni yapacaksin.

Yeri geldiginde insan arkadaslarini da motive edecek. Bu onemli. Grup ruhu takim ruhu bu. Nerde olursaniz hangi takimda olursaniz olun.

Benim burada olup olmamam bir sey degistirmemeli.

Bknz. Aldigim lahana ve brokoli. Uc gun bunlar disinda bi sey yenmeyecek.

Sadece badem sutlu yulaf ezmesi olabilir.

Bunlari yapmam icin motivasyona ihtiyac duymam gerekmiyor, bu topige yazmam yeterlidir.

Iradesiz demeyelim insulin direnci diyelim, duygusal aclik diyelim. Cesitler cogaltilabilir. Yemek istemenin bir suru nedeni olabilir.

Ben tatli manyagiyim mesela ama tuzlu da severim. Iki paket patlamis misir yerim daha da isterim.

Patatessiz yapamam. Kizartmasini da yerim.

Diyet gunlukleri takimlar hepsi. Diyet altinda yer alan butun topikler.

Sıkı derken sizi 500 kalorilerde surunduruyorum anlasilmasin.

Aksine ben de latte ve patatesle 20 kilo verdim ama iki sene de ve uc ara verdim 12 kilo aldim. Son arada kilo almadan donmustum ama 7 kutu pismaniye beni galip etti . Bu arada da 4 kilo ama bu bir haftalik sadece. Nedeni insulin direnci. Gunah kecisi de ilan ettim.

Son bir haftaya kadar iyi gidiyordum mesela ama ben kendimi cok iyi taniyorum.

Bir haftada bes kilo verecegimi de biliyorum. Ufak tefek kacamaklar bir sey yapmiyor ama uzun doneme yayacaksin ve gerektiginde gerekeni yapacaksin.

Yeri geldiginde insan arkadaslarini da motive edecek. Bu onemli. Grup ruhu takim ruhu bu. Nerde olursaniz hangi takimda olursaniz olun.

Benim burada olup olmamam bir sey degistirmemeli.

Bknz. Aldigim lahana ve brokoli. Uc gun bunlar disinda bi sey yenmeyecek.

Sadece badem sutlu yulaf ezmesi olabilir.

Bunlari yapmam icin motivasyona ihtiyac duymam gerekmiyor, bu topige yazmam yeterlidir.
Biz aslında moon light ile başka bir takımda daha aktifiz ama orada motive olamıyorum. Moon Light Moon Light Dediğiniz şartlar kabulum,aktif olurum motive ederim takım ruhuna katkıda bulunurum diyetimi de yaparım kilo vererek de gelirim :) siz beni kabul edecek misiniz?

Biz aslında moon light ile başka bir takımda daha aktifiz ama orada motive olamıyorum. Moon Light Moon Light Dediğiniz şartlar kabulum,aktif olurum motive ederim takım ruhuna katkıda bulunurum diyetimi de yaparım kilo vererek de gelirim :) siz beni kabul edecek misiniz?
Moon light in davete ihtiyaci yok. :cool:

... ama baska yerde yazdiginizi gorursem bozusuruz. :KK70:

Sadece burada yazisacagiz diyorsaniz 9 ekimde gelin.
:KK39:

Kiz ozelden yine konusurduk. Kus degiliz ki. :rapci:

Ben de senin gitmene sasirdim.

Bu topigin kurali bu. En iyi senin bilmen gerek. Sen eskilerdensin cunku...
Buraya arada geleyim dedim biraz tersledin gibi geldi oyle olunca bozuldum iste.

Simdi bahane sunuyorum gibi olcak ama benim durumu biliyosun kaptan iste. Ailemin evindeyim. Es uzakta. Cocuk tepemde. Arkadas sosyallik falan da yok. Baya salmistim kendimi her firsatta mutfakta buluyodum kendimi biseyler yiyerek rahatlamaya calisiyodum. En son bu boyle olmayacak deyip de gittim zaten. :KK43: üzgünüm sasirttigim icin. Bidaha olmaz :KK36::KK19:

X