ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Kızlar bugün güzel beslendim ama acıktım açıkçası. Dengeli yediğimi düşünüyorum ama birinden onay alınca da çok mutlu oluyorum.
bugünkü menüm
sabah 7 00
300 ml sütun içine bir TK kakao , 1 haşlanmış patates

öğlen 11.45
1 kase tutmaç çorbası,1 kase yoğurt,1 porsiyon sulu köftenin köfteleri.

aksam 18.15
6 kaşık taze fasulye ,4yk yoğurt.

günüm böyle geçti.

Selam kizlar ben yine bi ugrayim dedim.

Bu aralar psikolojik olarak sanirim yeme ataklari geliyo bana gecenin bi vakitlerinde. Ozellikle tatli. Karama iyi sardim mesela. Fena yiyorum. Allahtan kilom yine ayni. Bu sabah 68.0 ciktim.

Disciye gittim bugun, hayatimdaki ilk dolgumu yaptirdim. Sizlamasi aklimi aliyo. Korkumdan hic yiyip icemiyorum bi seyler. Agzimi bile acamiyorum hava deyince sizlayacak diye :KK53: kotu bi hismis.

Esim iki hafta kadar daha yanimda. Sonra malesef gorev yerine donecek. O gidince mecburen bi duzen kurmam lazim artik. Kuzenimin de eylulde dugunu var. O zamana kadar bikac kilo verebilsem kâr. Siz burda olursaniz burda yarisiriz. Olmazsaniz da aktif bi yerlere bakarim sanirim kkda. Su kilodan kurtulmak istiyorum artik...

Kolay gelsin canım çok yogunsun allah kolaylık versin 😑😑

Sagol canim allah razi olsun 🖤
Sen nasilsin?
Eve geldim 56.3 ciktim. Hala badem yiyorum. :KK45:

Bir bes kilo atmak niyetim . Tam 9 gunde. :deli:

Oyy kaptan naptin birden o kiloyu nasi gördün demek icin bu mesaji alintilamistim. Ama iyi toparlamissin devamini okuyunca gordum:KK48:
Kızlar nasılsınız :)
Selam canim. İyiyim ben, sen nasilsin🙋

Kızlar bugün güzel beslendim ama acıktım açıkçası. Dengeli yediğimi düşünüyorum ama birinden onay alınca da çok mutlu oluyorum.
bugünkü menüm
sabah 7 00
300 ml sütun içine bir TK kakao , 1 haşlanmış patates

öğlen 11.45
1 kase tutmaç çorbası,1 kase yoğurt,1 porsiyon sulu köftenin köfteleri.

aksam 18.15
6 kaşık taze fasulye ,4yk yoğurt.

günüm böyle geçti.
Guzel gecmis günün:KK9:

Selam kizlar ben yine bi ugrayim dedim.

Bu aralar psikolojik olarak sanirim yeme ataklari geliyo bana gecenin bi vakitlerinde. Ozellikle tatli. Karama iyi sardim mesela. Fena yiyorum. Allahtan kilom yine ayni. Bu sabah 68.0 ciktim.

Disciye gittim bugun, hayatimdaki ilk dolgumu yaptirdim. Sizlamasi aklimi aliyo. Korkumdan hic yiyip icemiyorum bi seyler. Agzimi bile acamiyorum hava deyince sizlayacak diye :KK53: kotu bi hismis.

Esim iki hafta kadar daha yanimda. Sonra malesef gorev yerine donecek. O gidince mecburen bi duzen kurmam lazim artik. Kuzenimin de eylulde dugunu var. O zamana kadar bikac kilo verebilsem kâr. Siz burda olursaniz burda yarisiriz. Olmazsaniz da aktif bi yerlere bakarim sanirim kkda. Su kilodan kurtulmak istiyorum artik...
Canım karam yeme yaa çok zararlı içinde bir sürü şeker türevi var direkt yağ olarak depolaniyor. %70 bitter yesen daha iyi .

Ben de 6 dolgu ,2kanal var 😂😂

Ben de son 2 3 kg mu vermeye çalışıyorum, gel beraber verelim

Canım karam yeme yaa çok zararlı içinde bir sürü şeker türevi var direkt yağ olarak depolaniyor. %70 bitter yesen daha iyi .

Ben de 6 dolgu ,2kanal var 😂😂

Ben de son 2 3 kg mu vermeye çalışıyorum, gel beraber verelim
Valla icinde nasi bi bagimlilik yapici varsa resmen deli gibi istiyorum karami bu aralar. Onceden hic hoslanmazdim cok yogun gelirdi. Şimdi taktim kafaya.. Bikac gundur yemiyorum bakalim. :KK51:

Ay cok gecmis olsun kanal tedavilerinden ödüm patlar benim. Senelerce ortodonti tedavisi gördüm, fazla disim varmis o alindi cerrahide falan ama bu çürük sizlamasi insanin aklini aliyomus gercekten, en fenasi buymus. Kanal hakkinda tecrubem yok onu saymiyorum tabi:KK48:

İyi olur aslinda. Benim su siralar hic duzenim yok. (Esimin doguya tayini cikti, o gitti, sonra ev tasimak icin izinle geldi. Biz ailelerin yanina geldik kizimla.) Bi azcik rahatlasam spora filan baslayasim var aslinda. Sen epey verdin galiba son 2 3 kilon kalmis ne güzel.:KK9:

Amma konusasim varmis benim de :KK53::KK48:

Hey sarellam nasil oldun.:KK51:

28 inde KK ye ara veriyorum. Gitmeden seni gormek iyi oldu. Kilolar ne alemde:dondurma:

İyiyim canım ama surekli ara kanamalarım oluyo ve tatlı krizleri de eslik ediyo o yuzden 61 oldum sağolsun düzene girebilirse adetim tekrar başlıcam bende :))

Sen neden gidiyosun kafa dinlemeye mi :)

MORİNGA BİTKİSİNİN FAYDALARI NELERDİR?

* Moringa ağacının 100 gram tohumu 1 litre suya döküldüğünde suyun içerisindeki pisliklerin dibe çökmesini sağlıyor ve suyun içindeki bakterileri %99 oranında öldürüyor.

* Vücudunuzun gün içerisinde enerjik olmasını sağlar.

* Görme kalitesini artırarak oluşan göz rahatsızlıklarını tedavi edicidir.

* Kulak ve baş ağrılarını hafifleticidir.

* Doğal mineral eksikliğini giderir.

* Sindirim sisteminin düzgün çalışmasını sağlar.

* Bağırsak hareketlerini kolaylaştırır.

* Tokluk hissi verir.

* Yağ yakımını hızlandırarak kilo vermenizi hızlandırır.

* İçerisinde; Potasyum, Protein, A vitamini, Demir barındırır.

* Mide ağrılarına iyi gelir.

* Ülser ve yara tedavisinde etkilidir.

* Emziren annelerin sütünü artırır.

* Protein bakımından oldukça zengindir.

* Etkili bir antioksidandır. İçerisinde bulunan A, C ve D vitaminleri sayesinde yaşlılık belirtilerine karşı etkilidir.

* Cildi güzelleştirir. Kırışıklıkları azaltır ve önler.

* Kalp ve böbrek hastalıklarının oluşmasını önler.

* Kansere karşı önleyici olduğu bir çok araştırmaya göre kanıtlanmıştır.

* Düşük miktarda yağ ve karbonhidrat içerdiği için zayıflamaya yardımcı bir bitkidir.

* Tümör oluşmasını engeller.

* Sadece bir gıda değil aynı zamanda bir ilaç olan moringa fonksiyonel gıda olarak da tüketilmelidir.

* İçerisinde metionin ve sistin içermesi sebebiyle güçlü bir amino asit kaynağıdır.

MORİNGA ÇAYI NASIL YAPILIR?

Doğal içerikli bu çayın kullanımı sabah ve akşam olmak üzere günde iki defadır. Kullanım öncesinde yaklaşık 1 fincan kadar suyu kaynatınız. Sonrasında içerisine 1 adet bu doğal çaydan atınız ve 4 dakika demlenmesini bekleyiniz. Bu basit işlem sonrasında afiyetle içebilirsiniz. Yemeklerden 30 dakika önce içmeniz önerilmektedir.

X