ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Iyi gidiyordum ta ki okulda arkadaşın yaptığı yaş pastayı görene kadar. Böreği geri çevirmiştim oysa ki:)

Neyse ki meyveliydi ve küçük bir dilim yedim.

Onun disinda firem yok. Hala mocha no no :)

Migren atagım başladı ilaç ilaç nereye kadar aç kalmak yaramıyor bana :KK43: grm vermemişim

Gunaydin .

Dun ben de bozdum. Neden bozdum. :KK45:Okul cikisi arkadaslarla icmeye gittik. Ben sadece kokteyl ictim.

ama sonra sushi ve dondurma ile devam edince olanlar oldu.:dondurma:

Okul bitti. Butun sinavlardan 90 uzeri alarak kapattim.:cool:

Su iki gun de , kac kilo gidecek gorecegim. Hedefim 52 leri gormek.:KK8::KK8:

Son düzenleme:
B pilanı umarım olumlu sonuç olur

Yarın ayran detox su yapicam bugun saldırdim resmen tandır böregi acılı ekmek revani 😑

Başarılar diliyorum canım tebrikler ne guzel 90 puan 😍😍😘 devam edemedim canım ataklarım oldu :KK43: bugunde haş haşlı revani yedim 😥😥

Ohhh yarasin. Ben de cok iyi degilim bi kac gundur. Saldirma acisindan ama bu hafta yediklerim de masum degildi. Dun yine dondurma(lar) ve geceye dogru kisir.:deli:

Sabah yine 54.5 ciktim. Bugunu sadece kahve ve latte ile gecirecegim ve filmlerle. :KK8:

53 e inersem yarin arkadasimla bulusabilirim. :confused:
B pilanı umarım olumlu sonuç olur

Yarın ayran detox su yapicam bugun saldırdim resmen tandır böregi acılı ekmek revani 😑
B plani yok dukkani kapatip gidiyoruz. :KK70:

B plani eski sistemimiz. :cool:

Son düzenleme:
Ohhh yarasin. Ben de cok iyi degilim bi kac gundur. Saldirma acisindan ama bu hafta yediklerim de masum degildi. Dun yine dondurma(lar) ve geceye dogru kisir.:deli:

Sabah yine 54.5 ciktim. Bugunu sadece kahve ve latte ile gecirecegim ve filmlerle. :KK8:

53 e inersem yarin arkadasimla bulusabilirim. :confused:

B plani yok dukkani kapatip gidiyoruz. :KK70:

B plani eski sistemimiz. :cool:
Yani bitirdik dimi ok tatlım 😉

X