ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

aypare ackerman

Ben tatli manyagiyim nesine sasirdin. Onun ustune neler yedim bu hafta. Pisman degilim .
Kendim gibi birini bulduguma şaşırdım 1 pastanın yarısını tek başıma yedim kalan yarısını annemler yedi sonra için bayıldı diye 1 paket kraker yiyip arkasına da puding üstü dondurma yapmıştım

Nutella ile patlamis misir i karistiran sonra da uzerine fistikli helva yiyen birine mi soyluyorsun bunu.

Gerci o zamanlar kola aliskanligim da vardi. En azindan simdi yok.

Simdi yine iyi sadece 6 magnumla kaliyor.

Yalniz benim bu ara musli bile canim cektigine gore durumum vahim. Uzumu hic sevmem cunku.

Biraz insulin direncine bagliyorum bunu. O yuzden tatli detoxu yapmam gerekiyor.

Istahimiz degismez ama kilo almamak istiyorsan bazi gunler yememeyi tercih etmeliyiz. Bu ara yapamam ama 28 temmuzdan itibaren baslayabilirim. Insulin direnci olanlarda - ki bana gore tatli istegi bununla cok baglantili net bir ara sart.

Son düzenleme:
Ben de bayramda tatile çıkıyorum eylüle kadar
Tatilde de insan dikkat edemiyor ki.. tatlı falan yemesem olacak aslında ,ama o da imkansız gibi duruyor. En azından bayrama kadar tutucam boğazımi

Ben de bayramda tatile çıkıyorum eylüle kadar
Tatilde de insan dikkat edemiyor ki.. tatlı falan yemesem olacak aslında ,ama o da imkansız gibi duruyor. En azından bayrama kadar tutucam boğazımi
Bir ara az az tatli yiyerek kurtariyordum. Gunde bir dilim yas pasta, bir kac kuru pasta filan. Simdi koca bir yas pasta doyurmaz beni . Iki tane de doyurmaz gerci. Arkadaslarim koca bir pizzanin ikinci dilimine baslarken ben hepsini bitiriyorum.

Insulin direncin varsa dedigim gibi o arayi vermeden duzene sokamiyorsun.

Beni tetikleyen yiyecekler var , bunlari biliyorum. Tatli yiyecek , meyve , ekmek turevleri. Normal durumlarda mocha icmek tetiklemiyor ama su an sartlarim anormal. Onlardan uzak durdugum da halloluyor ama 28 ine kadar bitirmem gereken 1 kilo kuru pasta var . O yuzden su an soz veremiyorum.

Sen de benim gibi tabiri caizse pis boğazsin kendimi gördüm bı an hep nasıl yiyosun bu kadar derler yiyorum işte yedikce genişliyor sanki kara delik gibi daha da yiyesim geliyor inşallah ideal kilomuza geliriz yaa 4 kilo vermek istiyorum ama hızlı bı sekilde vermek istiyorum yani 20 günde falan. Verebilir miyim sence?tavsiyen onerin varmı? Coook ihtiyacım var

Istahliyim ne yapalim. Omur boyu salatayla geciremem ben.

Insulin direnci bu. Doktora gittin mi ? Gitmediysen de mutlaka tahlil yaptir .

Benim denedigim yontem bicak gibi kesmek. Her zaman ise yariyor.

Ekmek , turevleri , tatli yiyecek, meyve , kuru meyve . Bir sure en az uc hafta, icinde seker olan hicbir sey tuketmiyorum ve patatese agirlik veriyorum. Yalniz kizartma degil , firinda ve yagsiz ya da haslanmis.

Gitmedim hiç insülin direnci için. Bıçak gibi kesmek gerek birden dediğin gibi. Haşlanmış patatesin nasıl bı etkisi var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…