ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Tok kahvaltı limonlu sular ara ogun dogal caylar 😑😑 A AklinYolu1
1559142290284-435990280.jpg

Oruc zamani tatlilari yazmayalim. :KK70:

Kizz mevhibeee kac gundur ne konusuyoruz. A , B . C diye.:KK70:

Ben oruc tutmuyorum ama kimsenin onunde yemek tatli yemem burada da oruc tutan cok baska milletlerden arkadaslarim ama latte iciyorum kusura bakmasinlar. :ıslık:

Aaa olmaz tartini yuklemezsen silerim seniii. :KK70:

Biz muhtesem yedili olarak dukkani kapatacagiz. Size sinirsiz izin... :sampiyon:

Bu arada tasinma isini hallettin mi. O da cok stresli yahu. Bu bayram tatili mi simdi.
Sorma kaptan yaa. Tayinler sali gunu aciklandi. Hakkari cikti. Hep birlikte mi gitcez ne olcak nasi olcak belli degil. Kimi diyo ki gorevlendirme cikiyo esini goturme, kimi diyo ki gitcegin yer guzel hep birlikte gidersiniz. Kimi diyo esyali apart verirler kimi diyo ki kendin evinde oturursun. Daha o konular belli degil hic malesef.

Bayram tatiliyle izin birlestirdik.

Sorma kaptan yaa. Tayinler sali gunu aciklandi. Hakkari cikti. Hep birlikte mi gitcez ne olcak nasi olcak belli degil. Kimi diyo ki gorevlendirme cikiyo esini goturme, kimi diyo ki gitcegin yer guzel hep birlikte gidersiniz. Kimi diyo esyali apart verirler kimi diyo ki kendin evinde oturursun. Daha o konular belli degil hic malesef.

Allah kolaylık versin canıö gercekten cok zor asamadasınız

Bosuna stres yapma. Her sey olacagina varir ml.

Kilo alarak gelme seni doverim. :KK70:

Kızlar kusura bakmayın anca internetim geldi elektrik bi gitti akşama kadar yoktu sonra internette problem çıktı benim de paketm yoktu, bu ara baya elektrik kesiliyo ama internette problem çıkmamıştı haber de veremedim

Canım hakkınızda hayırlısı olsun inşallah stres yapma... herşey netleşince duruma göre hareket edersiniz inşallah.

Benim bugün doktor randevum vardı kadın Doğum uzmanında. Çok şükür bi sıkıntı yok. Kanser taramasının sonuçları da 10 gün sonra çıkıyor. Adet dönemim için tahmin ettiğim gibi hormon içeren tedavi uygulayamam dedi.
Sadece süre ve yoğunluğunu azaltacak ilaç verdi o dönemde kullanacağım. Artı vitaminlere devam

Benim bugün doktor randevum vardı kadın Doğum uzmanında. Çok şükür bi sıkıntı yok. Kanser taramasının sonuçları da 10 gün sonra çıkıyor. Adet dönemim için tahmin ettiğim gibi hormon içeren tedavi uygulayamam dedi.
Sadece süre ve yoğunluğunu azaltacak ilaç verdi o dönemde kullanacağım. Artı vitaminlere devam
Sevindim canım iyi olmana

X