ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Ayyy ne olacak bizim halimiz 😃😃😃
Bilmiyorum sen yine indin ben yerimde sayıyorum
Simdi oruca adapte oldum 1 hafta sonra oruç bitcek tekrar düzen değişecek kafayi yememek elde degil
Ama bitsin oruc iyice asilcam koydum kafaya
Ilk hedefim 10bin üstü hergun ve bölgesel hareketler ölçüde alcam hafif beslenme
23hazirana kadar ne yapabilirsem sonra 4gun tatil dönüşte tekrar asilmaca

Gunaydin kizlar,

52.2 kg

Bu haftaki yuzdem olmadi ama Cumartesi 54.8 i gordukten sonra :deli:

Su son iki hafta uzerinde durup 49.9 a dusmeye calisacagim. 5. Sezon da sizinle korumadayim. :cool:

Eklentiler

• IMG_20190529_054418.jpg
    IMG_20190529_054418.jpg
    80,6 KB · Görüntüleme: 11
Canım dün gittim özele alttan ultrasonla baktı dış gebelik oldugunu dusunuyo tekrar kan verdim bugun ogleden sonra sonuclar cıkcak degerle birlikte bi tedavi surecine sokucak sanırım kafam dalgın biraz kusura bakmayın
Dis gebelik ise de moralini bozma . Mutlaka tedavini ol. Konusmak istersen, biz burdayiz.

Kizlar simdi tartildim

51.9 kg ciktim.

Bugun hedefim 51.6 icin zorlar miyim bilemiyorum. Aralarda latte iciyorum ama :confused:

Sanirim bugunluk yeter. Gecen haftaya gore -500 gram :KK51:

Eklentiler

• IMG_20190529_093146.jpg
    IMG_20190529_093146.jpg
    52,5 KB · Görüntüleme: 13
Bugun Ispanyol arkadasima gidicem.

Kafama gore kesip bicecegiz, biraz da kafa dagitiriz.

Siz resimleri size uygun zamanda yuklersiniz.

Saat sinirlamasi yok.

Ml bu hafta izinli .

Sarellam fazla cikabilir . Stresini mazur gorun.

Fatmanin bahanesi yok. :KK70:

Bilmiyorum sen yine indin ben yerimde sayıyorum
Simdi oruca adapte oldum 1 hafta sonra oruç bitcek tekrar düzen değişecek kafayi yememek elde degil
Ama bitsin oruc iyice asilcam koydum kafaya
Ilk hedefim 10bin üstü hergun ve bölgesel hareketler ölçüde alcam hafif beslenme
23hazirana kadar ne yapabilirsem sonra 4gun tatil dönüşte tekrar asilmaca
Reglden o bende aynı şişim limonlu su bol su işe yaramadı anlamıyorum delircem kilom yerınde oynamadı :KK43:

Canım dün gittim özele alttan ultrasonla baktı dış gebelik oldugunu dusunuyo tekrar kan verdim bugun ogleden sonra sonuclar cıkcak degerle birlikte bi tedavi surecine sokucak sanırım kafam dalgın biraz kusura bakmayın
Canım inşallah guzel haber vardır

X