ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

13 mayıs menüm bildirimi dünden yapamadım unuttum

Sahur
2 haşlanmış yumurta
3 zeytin
Azcık peynir

İftar
Yarım kepçe balkabağı çorbası
2yk ıspanak yemeği
Salata tabağım (kıvırcık, bulgur, kurutulmuş domates, turna yemişi, keten tohumu)
1 fırın köfte
Cacık

Menüm çok gözüküyo ama 2şer kaşık falan yediğim için çeşit çok azar azar hepsinden
Sarellam Muttapa7555

Ama çok açım ve iftar öncesi doğru değil

Afiyet olsun bi izin günümde ben de alıp yicem off canm istedi

Kilonu ver once az marul kemirmedim ben :)
Aslında karışmak doğru değil ramazanda kilo vermek istiyorsanız ekmek ve tatlı turevlerini kesebilirsiniz.
Evet ya senin menüde bi artış var
Insulin direnci için az ve sık sık yeyin deniyordu ben de hadi beeee ordan daha çok acıkıyorum diyordum. Bu arada onu uyguladım memnunum. Acıktıkca bi ara öğün yapıyorum.

Sana uyanı bulduysan ne güzel benim şekerim çok düşük o yüzden mi tatlıya ihtiyaç duyuyorum acaba uzun süre aç kalınca 50 altına düşüyor hamileyken şeker yüklemesi yaptrmıştım anca normale geldi

Sende insülin direnci olabilir çünkü yeme stilimiz aynı. Yasasin tatlı yemek

Oo maşallah 7 defa aralıklı beslenmişin nasıl oluyor kız yeni anlaman sık sık beslenmekmi yaradı oohhh ne guzel gitti kilolar

Oo maşallah 7 defa aralıklı beslenmişin nasıl oluyor kız yeni anlaman sık sık beslenmekmi yaradı oohhh ne guzel gitti kilolar
Eskiden Porsiyonlarim büyüktü. Bu şekilde beslenmenin Bi şişe nutellayi ve patlamış mısırlı olanını duşun

Yeni anladım derken yemeye ne kadar erken başlasam o kadar çabuk acıkıyorum. Haliyle beş altı öğün oluyordu.

Şimdi ara öğün yapıyorum sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…