ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Küçük kurabiye şeklinde. Böyle de kilo veriyorum şu ba mevhibe çünkü çok yoğunum.

Ama ilk dönemde bunları tüketmedim ben.
Bende tuketmiyorum cok sevmem tatlıları ama dediğim ilaçlar ve bugun yine ilaç verdi her gun içikecek miğrenim azatacakmış ataklarda başka ilaç verdi onuda atak olunca iç dedi birde 30 dkk önce aç içecegim hap verdi onu da hergun içecem yine emara girecem bu defada damar genişligi tıkanıklıgına bakılacak canım

Bende tuketmiyorum cok sevmem tatlıları ama dediğim ilaçlar ve bugun yine ilaç verdi her gun içikecek miğrenim azatacakmış ataklarda başka ilaç verdi onuda atak olunca iç dedi birde 30 dkk önce aç içecegim hap verdi onu da hergun içecem yine emara girecem bu defada damar genişligi tıkanıklıgına bakılacak canım
Senin hatan bana göre tek tip beslenmen. Ben zerdecala bir aydır ara verdim Cok arada.

Eee lahmacun ekmek filan da olunca kilo almışsın. İyi yani o kilolar kalıcı değil. Çabuk toparlarsın. Biraz da sebzeyi arttır.

Migren için ben de ilaç kullandım bir süre yaradı sonra yaramadı. Mandalina tarzı şeyler yoğurt da yaramıyormus migrene.

O yüzden şimdi kasmiyorum. İstediğim şeyleri az az yiyorum.

Sutlu Mistik cayı içilmeye hazır 😊😊 toz tarcında ekledim
15575220798752114149053.jpg

X