ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Gel artık da muhabbet edelim iyi korumuşsun ben de alıyorum aralarda ama verdim

Sezon sonu tartımda 4kg fazlayla 62.4e çıktım ve tilya çayına başladım bu arada 11 günde 4.4kg verdim tilya çayı sayesinde oldu
Kıyafetlerimde de hissediyorum farkı karnım falan eridi sıra bacak yağlarımda o yüzden bırakmicam ramazan boyu içicem
1 aylık hedefim 8 haziranda 53.9 görmek

Eklentiler

• IMG_20190508_114042.jpg
    110,9 KB · Görüntüleme: 14
Super korumussun kaptan tebrik ederim.
Temelli gel artik ozledik

Ama sonucta birakmadin. Reglin bitince daha az cikarsin. Hastalik da var simdi. Bol su icmeye calis. Sonra da aramiza dön
Bitti bitcek gibi ekmeğe basladim o etkiledi bi de cok dikkat etmiyorum açıkçası
Bakalim bitsinde oruçla düzene girerim insallah
Girmek zorundayım zaten 2 tane sort aldim kendime tam sıkı sıkı kapandı midem portledi onlari giymek icin biraz vermem lazım

Mantikli. Normal zamanda 6 da 7de yiyip ertesi gun 10 11 gibi falan tartiliyodum ben. Ramazanda saat 3 te falan yiyo oluyoruz. Aradaki saat farkina gore tartilcaktim ben de
Iftar once si su kaybı fazla oldugi icin dogru tarti olmuyomuş zaten 3te yiyince 12saat iste 15yapiyo normal o da

Girersin girersin. İftarda cok yenmiyo zaten. Sahuru da hafif atlatabilirsen tam kilo verme firsati iste. Emzirmiyo olsaydim ben de sahurda yogurt hurma yiyip yatmayi isterdim acikcasi. Uygulayabilir miydim orasi mechul tabi
O sortlari ziyan etme bi an once cuk diye olsun ustune.
Benim de oyle bi kotum var 38 beden. Ama nasi skinny. Bacagim girmiyo daha. Kocam durup durup bosuna aldin sunu ver gitsin yer kaplamasin diyo gircem onun icine

16 ya kadar 57.50 olursun bence tebrikler 11 gunde iyi kilo vermişşin darısı bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…