ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Kızların tilyasını mi denesen acaba. Maddi açıdan beni kalacağı için ben bulaşmıyorum hiç
Bende içtim zaten ilk içen benim canım 1 pakette 15 adet var 15 tl aktarda ama işsiz esim 13 martta iş ler bozulunca bir kaçkişiyle cıktı canım tedarikli harcıyoruz 😑😑 öncelik çocukların ihtiyacı cnm

Bende içtim zaten ilk içen benim canım 1 pakette 15 adet var 15 tl aktarda ama işsiz esim 13 martta iş ler bozulunca bir kaçkişiyle cıktı canım tedarikli harcıyoruz 😑😑 öncelik çocukların ihtiyacı cnm
Aynen canım ya insan önce çocuklar diyor bizde de durumlar çok farklı değil. Ekonomi yapmaya çalışıyoruz. Bazı sıkıntılar var o yüzden de zayıflamak için para harcamak bana mantıklı gelmiyor.

Yeni sezon hepimize hayırlı uğurlu olsun canlarım :KK37: A AklinYolu1

Eklentiler

• 20190508_063347.jpg
    20190508_063347.jpg
    121,1 KB · Görüntüleme: 20
Günaydın kizlar,

Cok kalamiycam. Bir mesaj yazıp çıkacağım. Umarım herkes iyidir. Sizinle sohbeti özledim . Evdeki İnternetim kesik salı günü bağlanıyor. Geçmişe o zaman dönerim.

4.sezon bugün başladı hayırlı olsun.

Mesaj sayıları bugün gece 12 den itibaren sayılıyor. Sonuçları müsait bir zamanda okuldan yüklerim.

Korumadayım ve koruma hedefim 52.5 di ben 52.3 ile başliyorum. İlk defa verdiğim arada kilo almadım.

Gorusuruz. Kendinize iyi bakın :)

Eklentiler

• Photo0346.jpg
    Photo0346.jpg
    40,8 KB · Görüntüleme: 18
Günaydın kizlar,

Cok kalamiycam. Bir mesaj yazıp çıkacağım. Umarım herkes iyidir. Sizinle sohbeti özledim . Evdeki İnternetim kesik salı günü bağlanıyor. Geçmişe o zaman dönerim.

4.sezon bugün başladı hayırlı olsun.

Mesaj sayıları bugün gece 12 den itibaren sayılıyor. Sonuçları müsait bir zamanda okuldan yüklerim.

Korumadayım ve koruma hedefim 52.5 di ben 52.3 ile başliyorum. İlk defa verdiğim arada kilo almadım.

Gorusuruz. Kendinize iyi bakın :)

Supersin canım tebrik ederim :KK36:

Mistik Çay Nedir? Nasıl yapılır ? Faydaları Nelerdir? Kullananlar Memnun mu? Zayıflatır mı ? Merak Ettiklerinizi bulabilirsiniz.

Orijinal adı Chai tea olan Mistik çayı, içerisinde; Vanilya, tarçın, karabiber, karanfil, zencefil, böğürtlen, meyan kökü, hindiba ve kakule gibi farklı aromalı baharatların bulunduğu bir karışımdır. Birbirinden güzel aromaların vanilya kokusu ile karışması Mistik Çayının çok hoş kokulu olmasından dolayı sevilerek içilen bir çay olduğunu göstermektedir.

Mistik çayının orijinali süt ile yapılmaktadır. Ancak süt tüketmeyi sevmeyenler ya da süte alerjisi olan kişiler mistik çayını su ile de yapabilirler.

Metabolizmayı hızlı çalıştırdığından kilo vermeyi hızlandırma özelliği bulunmaktadır. Her geçen gün artan obezite (aşırı kilo) hastalığı çağın hastalığı olarak adlandırılmaktadır. Bu nedenle mistik çayı son yıllarda daha sıklıkla kullanılmaktadır. Zayıflatan Bitki Çayları bölümünde bütün bitki çaylarını bir arada bulabilirsiniz.

Mistik çayını bazı büyük marketlerde (poşet çay olarak) bulabileceğiniz gibi aktarlarda da belli ölçülerde hazırlanarak paket halinde satışa sunulmaktadır.

Nasıl Yapılır?
Süt ile vanilya karışımının harika bir lezzet ve koku oluşturduğu mistik çayı su ile de yapılabilir. Özellikle kış aylarında soğuk algınlığı, öksürük ve boğaz rahatsızlıklarında çok iyi gelmektedir.
Vanilya hayattaki en sevdiğim kokudur parfümlerim vanilyalıdr yemeklerde vs bayılıyorum bu çayı içebilirim😍

X