ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Akşama iftar menum

7.38 Tavuk paca soguş salata soguşteki sebze domates salatalık yeşil biber sogan uzerinede nane maydonoz serpiştiririm

30 dkk sonra yeşil cay

22 de 3 hurma cay bardagı yogurt tarcın kuru

24.00 da yesil cay

4 de sahur okunuyor

3 -4 arası kahvaltı 1 yumurta yesillik salatalık domates yesil zeytin peynir ekmek acık cay

Sarellam Sarellam Muttapa7555 Muttapa7555

Ben saraçoğluna çok inanıyorum adam ne dese doğru geliyo bana çünkü bu yaptığım 3.kürü ve hepsi olumlu sonuç verdi
Bunda da etkiyi görünce aksatmadan yapıyorum yapabilsen süper olurdu :KK51:
Saracoglu bana da ters gelmiyo. Onerilerini seviyorum. Bakalim belki ben de sahur ve iftar seklinde devam ederim. Bugun bi deneyim.

Tarti eksi cikiyo canim kiloda sorun yol simdilik bakalim. 68i gordum sonunda. Kendimi zorlicam biraz. Gunde iki kez yapabilirsem daha iyi bi sonuc alirim diye düşünüyorum canim. Dun ölçüleri de aldim. Sonuc ne olcak acaba
İftara yakın tartılınca daha iyi sonuç olur bence 68 süper canım ramazan sonu 64 görürsun inşallah

İftara yakın tartılınca daha iyi sonuç olur bence 68 süper canım ramazan sonu 64 görürsun inşallah
İnsallah canim ya. Birazcik ince gorunsem o da yeter aslinda. Malum nişan isi var kuzenin. Gerci ramazanin son iki haftasini annelerde geciricez sanirim. Orda ne durumda olurum bilemicem.o_O

X