ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Aynen ben uzun zamandır alerciyim dr oyle dedi her aksam iç dedi bu yılki alerjim agır vaka dedi dr gözler şiş dudak şiş gittim burayada yazmiştim cok kötuyum diye 😑😑
Ben yoktum herhalde o ara çok geçmiş olsun. Benim daha yeni geçen yıl baya hasta olmuştum ciğerler falan. Bağışıklık sistemim baskılıyormuş normalde. Hastalıkla beraber nüksetmiş o yüzden çok yeniyim adapte olamadım bi türlü :KK43:

Ben yoktum herhalde o ara çok geçmiş olsun. Benim daha yeni geçen yıl baya hasta olmuştum ciğerler falan. Bağışıklık sistemim baskılıyormuş normalde. Hastalıkla beraber nüksetmiş o yüzden çok yeniyim adapte olamadım bi türlü :KK43:
Yok canım vardın kortizonlu iğne verdi dr demiştim subatta yazmıştım

Muttapa7555 Muttapa7555 4.30 da degil 4.01 de okunuyormuş 😂😂 aksamı da 7.30 degıl o zaman ramazanda ezan saati degişiyor demekki pazartesi 4.25 de okunmuştu saban ayının son gunu orucu tutmuştum cunki

Kızlar haftada 1 kez güllaç oda çoook incecik bi dilim onun dışında meyve olabilir tatlı niyetine o da 1 porsiyon.
Hayaller hayatlar meselesi bira karnım tokken hep çok iradeli oluyorum acıkınca puff irade falan yalan oluyor
:KK70: :KK70:
Aynen ben de. Karnimi doyurduktan sonra aksam az yiyim abartmiyim diyorum. Sonra aksam oluyo. Ben iptal:KK53:

Allah yardımcın olsun uyumayan çocuk zor yahu
Amin canim sagol. Bana cekmis. Ben de gecenin 3unde kalkip kutu kutu pense oynattirirmisim abuk subuk seyler yemek istermisim. Onun icin kizamiyorum da. :KK53: :KK53: yaninda yatsam iki emer bes dk uyur sabaha kadar boyle devam eder de ben sahur icin yatmiyorum ramazanda. Boyle birlikte takilcaz artik kizla:KK53::KK48:

Ben daha bugünün mesajlarına cevap yazamadım. Arşivden çekip alın beni yanlız 1 ay sonra cevap vermek biraz değişik olacak😂😂😂😂
Alakasız bir durum oluşabilir gibi geldi
Genel olarak yazilan mesajlara cevap verirsin canim. Selam nasilsiniz mesajina cevap verirsen garip olur evet :KK70:
Veya hic gecmisle ugrasma sohbet muhabbet derken bulmaz mi 500 mesaji?

Ben sahurdan değil de iftardan korkuyorum yaaa... Eşimle anlaştık hafif geçireceğiz diye 1 çorba 1 ana yemek salata yoğurt şeklinde ilerleyelim dedik bakalım açken ne olacak 😁😁😁
En iyisi corba yemek salata zaten. Salatayi bol yaparsin. Hadi kalmasin diye diye bolca salata yersiniz. Ben oyle yapmaya karar verdim. :KK70:

X