ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

1 mayis menum

Sabah
Sucuklu yumurta
Peynir
Zeytin
Domates
Salatalik
1 kare bitter
Cay

Aksam
Yarim kase mercimek corbasi
Firinda kofte 3 tane
Firinda patates 5 6 dilim
Salata

Yarim saat sonra tilya cayi

Aksam yemegim cok gec vakte kaldi yine malesef. Bi de cok acikmisim bi yedim bi yedim :KK43:

Mekik cekmeyi de unuttum malesef. Bugun garip bi gun oldu benim icin. Hala carsamba gunu bitmis gibi degil. Sanki yarin carsamba gibi geliyo nedense
Olsun menün güzel benim akşam yemekleri de geçe kalıyor eşimi bekliyorum

İçerken 7 gunluk almıştım 2 kilo gitti 15 adet vardı sabah aksam içtim tekrar alamadım eşim işsiz olunca tedarikli harcama yapıyorum sonuçta cocukların ihtiyacını karşilamalıyım
Evet doğru diyosun çocuklar önce geliyor
Bu arada fiyatı ne kadardı ben aktardan açık aldım evde yapıyorum baya var uygundu

İnternetten aldim ben de.

1 litre süt
1 su bardagindan 3 4 parmak eksik seker
1 yumurta sarisi
2 yemek kasigi nisasta (bugday veya misir fark etmez)
2 yemek kasigi un
Muhallebi yapiliyor. Pisince 5 dakika sonra 1 paket krema ekleyip mikserle cirpiliyor.
Muhallebisi boyle.
Bebe biskuvisi veya burcak ezilip muhallebinin arasina veya uzerine dokuluyor.
Araya da muz veya cilek koyuluyor. Cilek cok guzel oldu.

Eki Görüntüle 2265367
Bu da görüntüsü. Alinti tabi
Okumadan geçiyorum :KK47::ıslık:

Durun ramazan planını yazayım.
Sahurda 1 yumurta 1dilim ekmek bol yeşillik 1 dilim ekmek 1 kase yoğurt 1 dilim peynir 2 ceviz şeklinde sahur planlıyorum. Becerebilirsem
Arada kuru kayısı yerim sanırım bağırsaklar için
İftar ise karbonhidrat olmaz pilav makarna gibi onun dışında yemeklerden et türü olursa 3 yada 4 yk sebze ve bakliyat olursa 8yk köfte olursa 4 adet yanında salata yoğurt yada cacık yada 2 bardak ayran 1 dilimde ekmek p da belki.
Su olayınıda çözersem ramazanda kilo veririm gibi geliyor
Ayran koy iftara kendin yaparsan daha iyi o baya tıkıyor fazla yemeni engeller ve kilo vermene yardımcı

X