ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Veya hep birlikte yapabileceğimiz bi video da bulabiliriz. Motivasyon olur hem. Ramazanda şöyle cok yormayacak bikac hareket. Olmaz mi sizce?

Menumu yaziyim yeme icme isim bitti.

Sabah
Sucuklu yumurta
Peynir
Zeytin
Domates
Salatalik
1 dilim ekmek
Cay

Aksam
1 Karniyarik
2 servis kasigi bulgur pilavi
Salata
Ayran
Magnolia

Mis gibi olmus valla tarifi veriyim deneyin bi gun. Cok agir bi tatli degil bence.

İnternetten aldim ben de.

1 litre süt
1 su bardagindan 3 4 parmak eksik seker
1 yumurta sarisi
2 yemek kasigi nisasta (bugday veya misir fark etmez)
2 yemek kasigi un
Muhallebi yapiliyor. Pisince 5 dakika sonra 1 paket krema ekleyip mikserle cirpiliyor.
Muhallebisi boyle.
Bebe biskuvisi veya burcak ezilip muhallebinin arasina veya uzerine dokuluyor.
Araya da muz veya cilek koyuluyor. Cilek cok guzel oldu.

2265367

Bu da görüntüsü. Alinti tabi

Çoğunuz biliyosunuzdur zaten bayadir meshur bi tatli. Ben ilk defa yaptim yedim. Zayiflama konusuna da bi guzel tarif yazdim:KK53:
Neden? Cunku mesaj sayim 500 olmadi. Cunku gelmiyonuz:KK11:

İnternetten aldim ben de.

1 litre süt
1 su bardagindan 3 4 parmak eksik seker
1 yumurta sarisi
2 yemek kasigi nisasta (bugday veya misir fark etmez)
2 yemek kasigi un
Muhallebi yapiliyor. Pisince 5 dakika sonra 1 paket krema ekleyip mikserle cirpiliyor.
Muhallebisi boyle.
Bebe biskuvisi veya burcak ezilip muhallebinin arasina veya uzerine dokuluyor.
Araya da muz veya cilek koyuluyor. Cilek cok guzel oldu.

Eki Görüntüle 2265367
Bu da görüntüsü. Alinti tabi
Artık yaz geldı sutlu tatlılar yenir serin serin ohh mis eline saglık

Çoğunuz biliyosunuzdur zaten bayadir meshur bi tatli. Ben ilk defa yaptim yedim. Zayiflama konusuna da bi guzel tarif yazdim:KK53:
Neden? Cunku mesaj sayim 500 olmadi. Cunku gelmiyonuz:KK11:
Carsamba gunu A AklinYolu1 geliyor tabi işi bittiyse hemde foto da paylaşacak 😍😍😙😙

Bende ramazanda ne yapacam yazayım yarın sahura kalkacagız menu yazarmıyız acaba 2 öğun yapılaca iftar ve sahur .

Bende iftar yaparım 3 saat sonra ara ogun yaparım sonrada sahur aralarda yesilcay kahve cay burada 7.30 da okunuyor sabahta 4.30 da

Şu sekil ayarlicam

7.30 iftar
İftar sonrası yeşil cay
Cay yada kahve yada sade nescafe

23.30 yogurt kuru
Yesil cay

3.30 da sahur yapmaya başlarım 4.30 kadar bitmiş olur ne kadar geç o kadar iyi 😉

4 mayıs menum canım istemedi miğren vardı acaba hergunmu olsun migren yani kilo vereyim sonra migren hiç ugramasın dermişim 😂😂😂saat 15 de yedim

15 de 1 yumurta 10 yesil zeytin tuzu alınmış ekmek 2 kupa cay

17.30 da 2 tane ceviz 3 gunkurusu 300 cc su

19 da yarım porsiyon tavuklu bezelye havuç
Ekmek

20 de yesil cay
Acık cay icerim
Yesil cay içerim
Sarellam Sarellam Muttapa7555 Muttapa7555

Aslinda tek bi yerden alip vermek de iyi mi bilemedim. Benim vucut da cok garip. Kilo alinca yüzüm bi toparlaniyo. Gidi falan cikiyo ama boynumun alti hic degismez. Kemikler falan ortada hep. Gogus cok yok. Karnim var. Kollarim da var. Basen bacak zaten ohooo. Her taraftan aliyorum galiba ben.
Yeni bi sayfa acman en mantiklisi. Su kadar vermistim filan diye diye devam etmeye calisirsan iyice moralin bozulur zaten.
Evet benim de yüzüm çöker mesela kilo verdikçe, sporla desteklememiz şart hele doğumdan sonra vücut eskisi gibi olmuyor

4 mayıs menum canım istemedi miğren vardı acaba hergunmu olsun migren yani kilo vereyim sonra migren hiç ugramasın dermişim 😂😂😂saat 15 de yedim

15 de 1 yumurta 10 yesil zeytin tuzu alınmış ekmek 2 kupa cay

17.30 da 2 tane ceviz 3 gunkurusu 300 cc su

19 da yarım porsiyon tavuklu bezelye havuç
Ekmek

20 de yesil cay
Acık cay icerim
Yesil cay içerim
Sarellam Sarellam Muttapa7555 Muttapa7555
Canim benim bildigim kafein de iyi gelmiyo migrene. İctigin yesilcaylar da tetikliyo olmasin?

Evet benim de yüzüm çöker mesela kilo verdikçe, sporla desteklememiz şart hele doğumdan sonra vücut eskisi gibi olmuyor
Aynen oyle. Kilo al ver de iyice deforme oluyo vucut. Bi de benim etim normalde de cok yumusak malesef. Hic sıkı degilim. Bi arkadasim vardi kiloluydu ama eti sertti mesela bıngıl bıngıl degildi. Ben o kadar kilolu olsam icimde titresim var gibi olur her tarafim ayri oynar :KK53:

X