ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Sogudu yagmurda eşlik ediyor ayy evet parca parca oldumu evi toparkamak zor oluyor. niye eşyaları napıcaksınız eşya almak kolaymı bu devirde sana kolay gelsin cagır birinide yardım etsin çocukla zor oluyor

Ya mekik yada tilya farkı ohh ne guzel gitsin 90 cm ye kadar yolu var basenden gitsin

3 mayıs menum

13 de kahvaltı peynir ekmek acık cay miğrenden canım istemedi hapımı içtim

Acık cay 2 kupa
17 de yesil cay

19 da 2 baget fırında tavuk 5 dilim patates 2 minik yesil biber ekmek salata ayran

Soda
Yesil cay
Acık cay

Sarellam Muttapa7555

Sogudu yagmurda eşlik ediyor ayy evet parca parca oldumu evi toparkamak zor oluyor. niye eşyaları napıcaksınız eşya almak kolaymı bu devirde sana kolay gelsin cagır birinide yardım etsin çocukla zor oluyor
Hadi ya tüh. Zaten hep oyle olur. Sen hah havalar isindi dersin bi seyler yaparsin yazlik kislik falan ayarlarsin pat sogur. Bi yandan da iyi aslinda cok sicak olmamasi,ramazan rahat gecer.
Canim hangi sehrin cikacagina bagli. Belki esim tek gitcek. Biz kizimla annemlere gidicez. Esyalar bi depo gibi bi yere gitcek. Belki hepimiz gitcez ama tehlikeli olabilcegi icin bolgesine gore 1+1 esyali apart veriliyomus. Elzem esyalari alip gerisini depoya gondercez. Belki lojman cikcak onlar da kucuk oluyo genelde, yine az esyayla gitcez. Belki de ayni burdaki gibi olcak ev hayati pılı pırtı toplanıp gitcez. O da belli olasiya kadar bisuru vakit gecicek. Kimseyi de cagiramiyorum malesef. Annem ogretmen calisiyor. Kayinvalidenin de 9 ve 16 yasinda cocuklari var okula gidiyolar. En son annemlerle gelip toparlicaz insallah ama ben onden ivir zivir topluyorum iste yavas yavas yarim yamalak.

Off zor iş allah kolaylık versin cnm. Temizlik yaptıgımda yazlıklar cıkar kışlıkları kaldırmiştim tekrar bir kaç uzun çıkardım bayada serinledi hava

Off zor iş allah kolaylık versin cnm. Temizlik yaptıgımda yazlıklar cıkar kışlıkları kaldırmiştim tekrar bir kaç uzun çıkardım bayada serinledi hava
Sagol canim zor bence de. Dusunme kismi daha cok yoruyo su an beni. Bu lazim olur mu sunu goturmek lazim mi olmasa da olur mu filan diye her seye bi kafa yoruyorum
İyi yapmissin cikarmakla. Tam hastalik havalari aman dikkat edin.

Bugunku menumu de yaziyim.

Sabah
1 ispanakli peynirli borek
Peynir
Zeytin
Domates
Cay
2 kare bitter

Aksam
Mercimek corbasi
1 kase sebzeli makarna

Ay bitmedi gitti yemekler ya. Hic yapasim da yok yemek falan.
Gece gece deli dürttü. Gittim magnolia yaptim
Yemekteyizde millet yapip övüp duruyo. Merak ettim nasi biseymis bakalim
Yarin yicem.

Afiyet olsun guzelse bizede tarif ver

Duramadım canım tuzlu istedi patetes cipsi istedi yedim cok degil 10 adet sade nescafe içtim

Yarin bu hareketlere basliyorum ben. Bakalim ne kadar faydasi olacak. Bacaklarimi asla yukarda dik tutamayan ben ne kadar ilerleme kaydedebilcem
Bi tane de kol icin bulcam simdi. Kisa olsun ki sıkmasin beni cabucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…