ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

1 mayıs menum

Uyandım gun kurusu suyu gunkurusunu yedim

12 de kahvaltı yumurta ekmek cay
canım istemedi başka birsey

16 da 1 salatalık

18.30 da 5 catal makarna 1 kase cacık

İçeçekler
Yesil cay
Ayran
Yesil cay
Yesil cay 2 adet gun kurusu

Sarellam Sarellam Muttapa7555 Muttapa7555

Su
Hakkında fazla söze gerek yok. Su olmazsa olmaz. Diyetlerde negatif kalori etkisi vardır. Günlük olarak içilen her yarım litre su, 50 kalori harcanmasını sağlamaktadır. Günlük 2.5 litre soğuk su içerek 250 kalori yağ yakabilirsiniz.

Yag yakan cay tarifi ve diyetinizde yemeniz gerekenler

İlk kural günde 2.5 litre su içmek. Günde 6 kez ve her seferinde 3 bardak su içmeniz bu diyet için yeterlidir.

4 bardak su
1yemekkaşığı nane,
1 yemek kaşığı limon suyu,
1 yemek kaşığı zencefili kaynatarak çay yapmanız bu tarif 2 gunluktur

günde 2 bardak tüketmeniz gerekmektedir.

Yemeklerden yarım saat önce içeceğiniz bu karışım, detoks etkisi yaratarak toksinleri atmanızı sağlayacak.

Her şey yemek serbest...
Genelde hiç bir şey yemeden ve içmeden uygulanan tüm diyetler sağlığa zararlıdır. Bu kür boyunca her şeyi yemek ve içmek serbesttir ancak vücudun su tutulmasını artıran sodyum içeren şekerli ürünler, kızartmalar, nişastalı ve tuzlu gıdalar tüketmemelisiniz. Bol sebze tüketmeniz tavsiye edilir

Bugun evi temizledim yani buyuk temizlikti halıları yıkamaya gönderdim perdeler yıkandı camasır makinesi hiçdurmadı yıka ser kurut yıka ser aksam o yorgunlukla 4 km yurudum 😂😂 pusette 30 kilo var yokuşlarda yoruldum ikiz olunca puset surmekte zor yahu ayak altım zonkluyor resmen uykum gelmedi yorgunluktan bugun ugramadım sayfa ilerlemiş süper 😉😉
Sen anlatirken ben yoruldum iyi is yapmissin. :KK48:

Su
Hakkında fazla söze gerek yok. Su olmazsa olmaz. Diyetlerde negatif kalori etkisi vardır. Günlük olarak içilen her yarım litre su, 50 kalori harcanmasını sağlamaktadır. Günlük 2.5 litre soğuk su içerek 250 kalori yağ yakabilirsiniz.

Bu ise basladıgımdan beri her gun 2 litre en az iciyorum cok sukur ya

Selamlar. Bugunku menumi yaziyim

Sabah
1 yumurta
Peynir
Zeytin
Domates
Salatalik
1 kare bitter
Cay

Ara
1 bardak sut

Aksam
1 kase sebzeli makarna

Yarim saat sonra tilya cayi.

Gecmis olsun. Bugun buraya dolu yagdi. Benim de niyetim vardi bi disari cikalim diye ama malesef olmadi. Kitap koliledik biz de :KK48:
Kolay gelsin kolınecekleri yavaş yavaş toplasan cok yorulmazsınız burayada cuma yanı bugun yagmur var diyor güzel sıcak hava dedim yerleri actım halıları gönderdim umarım sogumaz 😂😂

2 mayıs menum

Uyandım gunkurusu suyu gunkurusunu yedim

13 de 2 yumurta sarısı maydonız nane az peynir zeytin ekmek acık cay

Yesil cay

Parkta bi kafeye oturduk sade nescafe 10 adet sarı leplebi

20 de yarım porsiyon menemen sogan yesil biber ekmek ( parktan gelince yaz domates konservesinden hızlıca yaptım saat 20 de yedik) 😂😂 tavuk pişirecektim yoksa saat 22 de yerdik

Bir dilim kakolu ıslak kek
Soda
Yesil cay
Yesil cay

Sarellam Sarellam Muttapa7555 Muttapa7555

Kolay gelsin kolınecekleri yavaş yavaş toplasan cok yorulmazsınız burayada cuma yanı bugun yagmur var diyor güzel sıcak hava dedim yerleri actım halıları gönderdim umarım sogumaz 😂😂
Aynen canim. Konsolda falan cok kullanmadigim mutfak esyalarim vardi onlari koliledim. Bi iki oarca kaldi. Kitaplari toparliyorum. Sonra da ivir zivirlari toplicam iste. Esyali mi gitcez esyasiz mi gitcez bi belli olsaydi daha rahat toplardim boyle bölük pörçük oluyo en nefret ettigim sey yarim yamalak is yapmak.
Sogumaz insallah bakalim hava artik.

200 abs challenge sonucumu da yaziyim. 7 gundu ama ben 6 gun yaptim. Son gun yapmayi unuttum. Sonra da canim istemedi hic. İlk basladigimda ölçtugumle bugun acken olctugum arasinda 5 cm fark var. Dogru mu olctum emin degilim. Karismasin diye tam gobek deligimin oldugu hizada ölçmüştüm. Hic boyle bi sonuc beklemiyodum şok oldum. :KK57::KK57:

X