ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Vücuttaki Tüm Yağlardan Sadece Bu İki Malzemeyle Kurtulun!

Vücudunuzdaki tüm yağlardan kurtulmak için bu mükemmel içeceği şiddetle tavsiye ediyoruz.

Tüm ihtiyacınız olan:

1 kg limon
400 gr kereviz

Nasıl hazırlanıyor?

Öncelikle 400 gr kerevizin kökünü rendeleyip 2 litre suyun içine koyun. Ardından 1 limonu rendeleyip suya ilave edin ve karışımı 20 dakika kadar pişirip ardından 5-6 saat soğumaya bırakın. 1 kg limonu sıkıp suyunu karışıma ilave edin. Ardından karışımı süzerek cam şişelere oldurun.

Bu harika içeceği günde üç defa yemeklerden 30 dkk önce yarım su bardağı (100 ml) tüketin. Karışım çok sert gelirse su ile sulandırabilirsiniz. Buzdolabında muhafaza edin.bu karisimi 1 ay kullandiktan sonra 1 ay ara verin tekrar yapin

Son düzenleme:
Bunu malesef yapamam limon beni öldürür

Gunaydiiiin. Ben sabah tartilmayi unutuyorum bu ara. Kiz bizim evi de garipsedi sanirim. Dibimden ayrilmaz oldu. Mizik mizik bi de huysuz.

Degisiklik olsun yer belki diye pankek yaptim. Tahmin edin yedi mi ben de iki tane yedim ama ac karna tatli tatli bi seyler yemek hic bana gore degil.
Napcam simdi ben bunlari ya ooooof.

Hafta içi büyük oğlanı okula yollayınca küçük uyurken sabah tartılıyorum 8.30 da soyunup.
Pazar günü de erkenden kalkıp tartılırım artık. 1 kiloya kadar fark oluyor çünkü

evet ya bana garip gelmişti ilk denedigimde yuhhh demistim bi kilo kiyafet mi olur ama oyleymis demek ki
Eksiye geçtikçe motive oldum tatlı hakkım bitti pazara kadar yok ama pazar için söz veremem

Bence de bitti artik sana tatli
Pazar gunu azcicik ucundan yersin dayanamazsan

8 Aksam hazirla kahvaltiyi kocan yesin ama bende hic sevmem durmus seyi kedi falan varsa kucuk böl biraz sut koy kaba ver yesinler

Sizin odaya tasiyiver arada
Gerci oyle de benim icime sinmiyo ya. Kiyafetle 70.3 cikip da kiyafetsiz 69.3 cikmak garip geliyo. Bundan sonra hangisini baz alsam acaba diye dusunup duruyorum sonra
Devamli nasil tartiliyosan oyle devam et bi kiyafetsiz bi kiyafetli yapma

Bende tokama kadar cikaririm

En dogru sabah ac ciplak ve wc cikmis hali diyor diyetisyenler

Günaydın
Eşine sakla o yesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…