ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

8
Aksam hazirla kahvaltiyi kocan yesin ama bende hic sevmem durmus seyi kedi falan varsa kucuk böl biraz sut koy kaba ver yesinler
Aksam kocama bi soruyum bakalim yer miymis. Yemezse hayvanciklara gider artik. Bizim burda da hic kedi yok hep kopek dolu. Kopek yer mi ki bunlari hic bilmiyorum

Evet bildiğimden şaşmamak lazım kahvaltı candır 😁
Ben senin yerinde olsam 2 gun 3 saat arayla birseyler yerdim birde oyle dene cunki meto hizlaniyor

3 ogun 2 ara ogun yada

2 ogun 3 ara ogun yap

tatlim ben yemedigim zaman hic vermiyorum 5-6 ogun yersem veriyorum 😉😉

Ben senin yerinde olsam 2 gun 3 saat arayla birseyler yerdim birde oyle dene cunki meto hizlaniyor

3 ogun 2 ara ogun yada

2 ogun 3 ara ogun yap

tatlim ben yemedigim zaman hic vermiyorum 5-6 ogun yersem veriyorum 😉😉
Bende o kadar cok yersem veremeyorum mesela 2ogun iyi oluyo bana dene yanil bulcaz ne iyi geliyo

Bende o kadar cok yersem veremeyorum mesela 2ogun iyi oluyo bana dene yanil bulcaz ne iyi geliyo
Ben 6 ogun yiyince cokmu yemis oluyorum canim sen 3 ogunu dolu tabakla yiyorsan ben o 3 tabagi 6 ya boluyorum yani onemli olan az az yicen 3 saatte bir yicen drlarin bir cogu oyle diyet veriyor etrafimda listesini gorduklerim var 😉😉

Ben 6 ogun yiyince cokmu yemis oluyorum canim sen 3 ogunu dolu tabakla yiyorsan ben o 3 tabagi 6 ya boluyorum yani onemli olan az az yicen 3 saatte bir yicen drlarin bir cogu oyle diyet veriyor etrafimda listesini gorduklerim var 😉😉
Diyetisyenler genelde oyle liste veriyo evet. Ama bana da yaramaz mesela. Oyle yaptigim zaman surekli atistiriyorum gibi hissediyorum agzim hic bos durmuyo gibi. MIhtar MIhtar da ogun sayisina cok dedi bence. Miktara degil.
Bi de leptin hormonuydu galiba onun calismasi icin aclik lazim. Boyle yeme seklinde de aclik hissetmez insan hic.
Sana iyi gelen buysa boyle devam et canim.

2 nisan Bugunku menum

9 da Uyandim limonlu su

13 de tereyaginda yumurta ekmek 3 zeytin 1 cay kasigi visne receli kattim agzima

16 da ananasli cay

18.30 da yogurtlu ananas tarcin cevizli

20.30 da ananasli cay

23.30 da zerdacal zencefil limonlu yogurt kuru

Muttapa7555 Muttapa7555

Orta boy kase 😋😋
20190402_183752.jpg

Diyetisyenler genelde oyle liste veriyo evet. Ama bana da yaramaz mesela. Oyle yaptigim zaman surekli atistiriyorum gibi hissediyorum agzim hic bos durmuyo gibi. MIhtar MIhtar da ogun sayisina cok dedi bence. Miktara degil.
Bi de leptin hormonuydu galiba onun calismasi icin aclik lazim. Boyle yeme seklinde de aclik hissetmez insan hic.
Sana iyi gelen buysa boyle devam et canim.
3 saat arayla yiyoruz dimi bunun hepsi yemek degilki az once menu paylastim varmi yagli yemek haa bazen aksam ogunum yemek oluyor. birde ben tavsiyede bulundum canim Muttapa7555 Muttapa7555 cunki 4 ay olucak burada kilo veremiyor.sabah arti 700 deyince kendisi .yazmak yardimci olmak istedim o kadar yani 😉

Son düzenleme:
Ornek listedir

Sabah kahvalti yumurta peynir zeytin domates salatalik vs gibi

Ara ogun-2 ceviz yada meyve yada 1 domates vs gibi

Oglen 1 kase salata yada cacik yada yogurt vs gibi

Ara ogun 10 tane findik yada meyve yada bir salatalik tuzsuz olucak vs gibi

Aksam evde ne pisirdiysen 4 kasik yemekten 2 kasik pilavdan 1 kase salatata yada 1 kase yogurt vs gibi

Not
Komsum 96 kiloydu 6 ogun ye boyle boyle besle yukardaki gibi anlattim 3 ayda 78 kiloya dustu

X