ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Saplarini atmayin once sapini yapin sonra turp bolumunu cunki saplari cabuk solar 😉
Screenshot_2019-03-31-01-20-55.png

İyi yapmış valla agzina saglik. Onlara ne acaba. Sen sanki sutun gercekten yetmese ne gerekiyosa yapcak biri degilsin gibi. Gicik insanlar ya. Cok var onlardan.
Benim sutum de yaramiyomus. Cocuk ishalken cok dendi bu. Bi de zayif oldugu icin.

Ters sipalar iste😀

Sizin odaya tasiyiver arada :KK48:
Gerci oyle de benim icime sinmiyo ya. Kiyafetle 70.3 cikip da kiyafetsiz 69.3 cikmak garip geliyo. Bundan sonra hangisini baz alsam acaba diye dusunup duruyorum sonra:KK48:
Tartı yeri değişince sanki doğru değil gibi geliyor bana.
Birde eşimin ailesi gelince mutlaka tartılırlar. Unuturum diye korkuyorum çünkü yatak odası falan dinlemeyip dalıyorlar.
Soyunup tartılmak en doğrusu aslında

Yooo zayıf falan değiller de bir benim kusurum görünür onlara kilo yakışıyor.

Sen eşine onun summertime şarkısını söylerken dinlet ben öyle yaptım 😊
Türküleri çok güzel söylüyor ben onları daha çok seviyorum
Aman hep oyle olur zaten. Zayiflayip en guzel cevabi verceksin onlara. Gizli yaptigin icin de ay vermis miyiiim hic haberim yok diyip daha cok havan olcak :KK48:

Dinletiyim bi ara bakalim. Turkuleri hic dinlemedim bak merak ettim simdi ben de dinliyim yarin

Aman hep oyle olur zaten. Zayiflayip en guzel cevabi verceksin onlara. Gizli yaptigin icin de ay vermis miyiiim hic haberim yok diyip daha cok havan olcak :KK48:

Dinletiyim bi ara bakalim. Turkuleri hic dinlemedim bak merak ettim simdi ben de dinliyim yarin
Zayıflayınca da çöktün diyorlar memnun olmazlar anam bunlar. Laf söyleyince dalga geçiyorum artık. Güçlü kuvvetli olmam lazım kimi döveceğimiz belli olmaz diyorum😁😁😁

Youtube da kanalı var ordan dinleyebilirsin. Bakalım beğenecek misin

Tartı yeri değişince sanki doğru değil gibi geliyor bana.
Birde eşimin ailesi gelince mutlaka tartılırlar. Unuturum diye korkuyorum çünkü yatak odası falan dinlemeyip dalıyorlar.
Soyunup tartılmak en doğrusu aslında

O zaman denk gelcek de evde kimse olmazsa anca oyle :KK48:
10 gun ara vermistim canim
Oyle mi canim kusura bakma kaçırmışim ben:KK51:

O zaman denk gelcek de evde kimse olmazsa anca oyle :KK48:

Oyle mi canim kusura bakma kaçırmışim ben:KK51:
Hafta içi büyük oğlanı okula yollayınca küçük uyurken sabah tartılıyorum 8.30 da soyunup.
Pazar günü de erkenden kalkıp tartılırım artık. 1 kiloya kadar fark oluyor çünkü 😁😁😁

Kereviz kürü ile 3 günde fazla kilolardan kurutulun
Kerevizin vücudumuza çeşitli faydaları bulunmakta… Karaciğer dostu olan kereviz, vücuttan toksinlerin atılmasını sağlayarak hızlı bir şekilde kilo vermenizi sağlar.

Kereviz,elma ve ıspanak gibi düşük kalorili yiyeceklerin sınıfında yer alıyor. Ayrıca kerevizin yüksek miktarda antioksidan içermesi hastalıklara karşı kalkan görevi görmesini sağlıyor.

Hızlı bir şekilde kilo vermeye çabalayanlar için kereviz adeta bulunmaz bir nimet! 101 gramlık kereviz, yalnızca 16 kalori içerirken 64 gramlık kereviz ise sadece 10 kalori içeriyor.
Sizlere vereceğimiz kereviz kürü tarifi ile kilolarınızdan hızlı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Kereviz kürü

Bu kürü, günde 3 defa tüketmelisiniz. Yalnız öğünleriniz ağır yemeklerden oluşmamalı, aynı zamanda bol su tüketmelisiniz.

Malzemeler
- 5 tane kereviz (sapları olacak)
- 3 tane limon
- 6 su bardağı su
- 1 kâse dilimlenmiş maydanoz

Yapılışı
Su hariç tüm malzemeleri blenderden geçirin. İyice parçalanmış olduğundan emin olun. Daha sonra su ekleyerek bir kere daha karıştırın. Karışımı süzün ve bir kenarda bekletin. Her gün yemeklerden bir saat önce 2 bardak tüketin. Bu kuru 3 gun yapin sonra ara vererek 1 hafta sonra tekrar başlayın.
Iste buldum 😉😉

3 gunde Karın Düzleştiren kerevizli Yoğurt Kürü

Malzemeler:

1 kase yarım yağlı yoğurt (light olmamalı),
1 dilim az yağlı, az tuzlu rendelenmiş dil peynir,
Yarim rendelenmiş çiğ kereviz
2 adet kıyılmış ceviz
1 tatli kasik pulbiber
1 cay kasigi kekik

Hazırlanışı:

1 kase yarım yağlı yoğurda rendelenmiş dil peynir, rendelenmis kereviz kıyılmış cevizi eklenerek karıştırılacak üzerine 1 tatli kasik pulbiber 1 cay kasik kekik serpilerek akşam yemeği yerine 3 gun düzenli olarak tüketilecektir.1 hafta ara verilip tekrar yapilmali
Muttapa7555 Muttapa7555 bunuda yaparsin buda kerevizin turp bolumu 😉😉

X