ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Evet pazara gorursun canim . ben yine tekledim 18 de regl 31 de regl

Hadi insallah olacak. İftarda tatliya sarilma da.

Zannetmem döneceğini belli ederdi hemen takılma bence

Yok ya ben kaymaklı ekmek kadayıfının üstünde seviyorum birde yer fıstığı serpiştirdin mi of ki ne of.
Onun dışında hiiiiiç sevmem tahini
Oofff yenirde ben serbetli sevmiyorum tatli olarak sutlu tatli severim arada yerim oyle olsada yesem demem

Allah kolaylık versin orucunu kabul etsin ben de tutacağım kısmetse

Oofff yenirde ben serbetli sevmiyorum tatli olarak sutlu tatli severim arada yerim oyle olsada yesem demem
Oldum olası sevemedim tahini nedendir bilmem. İlk bebemde süt olsun diye yedirdiler midem bulana bulana ağlaya ağlaya yedim tahin helvasını neymiş süt yaparmış çocuk açmış. Psikolojik baskı şimdi hepten sevmez oldum

Benim kizlardan biri yer biri yemez bende bazen 1 sari yerim yaninda peynir filan bazen 1 yumurta 1 sari
Ben de kucukken beyazini pek sevmezdim

Sari yememesi bogazina yapistigi icin olabilir diyip simdilik cok israr etmiyorum. Azcik buyusun de devam ederse uzulurum bu sefer.

Ben de kucukken beyazini pek sevmezdim

Sari yememesi bogazina yapistigi icin olabilir diyip simdilik cok israr etmiyorum. Azcik buyusun de devam ederse uzulurum bu sefer.
Ben labne ile karistirp verirdim yada kayisi kivaminda yaninda su yudumlatirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…