ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Bu ay içinde denesem çok iyi olur zaten 21 gün şekersiz kalsam çok güzel zayıflarım bu sezon, yemekte sıkıntım yok börek ekmek pilav aramam dün de vardı izin günüm yesem mi dedim börek için bozmaya gerek yok yağlı dedim tatlı yedim keşke bunu tatlı için de yapabilsem

Yavas yavas olur sen ona degil o sana esir olsun
Bende gecen revani yaptim koca tepsi eve ama sadece bi catal tadimlik aldim baskada yemedim bazen cok istegim oluyo bazende boyle gozumun onunde yemiyorum

Slm iyi aksamlar nasilsiniz Bugun hastsneye gittim pek menu olmadi gibi

Uyandim cevizli su

12 de 1 yumurta yesillik acik cay az ekmek

17 de 1 avuc sari leblebi

19 da az humus 1 dilim ekmek

21 de ananas cayi

24.00 de zencefil zerdacal limonlu yogurt kuru

Muttapa7555
Bu humustanda az yedim bardak atligi varya onun yarisi kadar belki daha az

Son düzenleme:
2 kişi tanıyorum fayda gören bu kistler için demek herkese aynı etki olmaz rica ederim canım bi fikir işte benimki
Sagol tatlim neler yapmadimki yok buhara otur yok su ot yok bu ot soganin sari yok mor olani en son ilaclara bas vurdum yine yenecegim 3 yil iyidim yine iyi olacagim

Tesekkur ederim canim ilaclara devam

Kizzzz ağzım sulandı afiyet olsun şekerim

Sagol tatlim neler yapmadimki yok buhara otur yok su ot yok bu ot soganin sari yok mor olani en son ilaclara bas vurdum yine yenecegim 3 yil iyidim yine iyi olacagim
Umutsuz olursan tersine gider herşey tam motive olmaya devam 3 Ay idare edebilirsin bence çok şükür ömürlük bi ilaç değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…