ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Ay o çocuklardan kalanı yemek ekstra kalori hele de babanede falansak sanki ben çöp bidonuyum :KK43: zorla yedirirler
Ben de genelde çöpe gitmesin israf olmasin diye yiyorum babannedeyken, cunku hepsi bi garip, igreniyorlar sanırım. Ama benim annemlerde yiyen bulunuyor. Bizde de babasina pasliyorum artiklari :KK48:

Ben de kucukken beyazini pek sevmezdim :KK48:

Sari yememesi bogazina yapistigi icin olabilir diyip simdilik cok israr etmiyorum. Azcik buyusun de devam ederse uzulurum bu sefer.
Ben labneyle karıştırıp veriyordum. Bıldırcın yumurtasıyla başladım daha çabuk bitiyordu 😁😁😁

Ben de genelde çöpe gitmesin israf olmasin diye yiyorum babannedeyken, cunku hepsi bi garip, igreniyorlar sanırım. Ama benim annemlerde yiyen bulunuyor. Bizde de babasina pasliyorum artiklari :KK48:
Bizimkiler iğrendiğinden değil ki ye de ye sonra da dana kadar oldun diye dalga geçiyorlar :KK43:

Oldum olası sevemedim tahini nedendir bilmem. İlk bebemde süt olsun diye yedirdiler midem bulana bulana ağlaya ağlaya yedim tahin helvasını neymiş süt yaparmış çocuk açmış. Psikolojik baskı şimdi hepten sevmez oldum
Ay o cocuklar hep aç zaten onlara gore. İlk bastaki kide buyuklukleri kiraz kadar olan bebelere yetmiyo hic nedense annenin sutu. :KK51:sen de süt magdurlarindan olmussun demek ki.

Ben labne ile karistirp verirdim yada kayisi kivaminda yaninda su yudumlatirim 😉😉
Ben de kayisi kivamli yapiyorum genelde ama benim bebe cins. Yemez yemez derim milletin icinde sapirdata sapirdata yer. A bak bunu cok sever yer simdi hepsini derim agzini acmaz. :olamaz:
Labneyi de cok seviyodu bi aralar artik hayatta yemiyo.

Ay o cocuklar hep aç zaten onlara gore. İlk bastaki kide buyuklukleri kiraz kadar olan bebelere yetmiyo hic nedense annenin sutu. :KK51:sen de süt magdurlarindan olmussun demek ki.
Malesef oldum 2. De eşim laf söyledi zorlamayın kızı.
Süt olsun ye diye diye şişirdiniz sonrada kilolu diyorsunuz bırakın ne isterse yesin deyince sustular 😁😁😁

Ben de kayisi kivamli yapiyorum genelde ama benim bebe cins. Yemez yemez derim milletin icinde sapirdata sapirdata yer. A bak bunu cok sever yer simdi hepsini derim agzini acmaz. :olamaz:
Labneyi de cok seviyodu bi aralar artik hayatta yemiyo.
Yok kız bütün çocuklar öyle benimkiler de aynı rezil ederler insanı😁😁😁

Ben labneyle karıştırıp veriyordum. Bıldırcın yumurtasıyla başladım daha çabuk bitiyordu 😁😁😁
Yok en basindan beri sariyi hic sevmedi. Labneyle verdim olmadi. Yogurtla verdim olmadi. Biskuvisinin icine karistirdim olmadi. Sadece tereyaginda pistiginde iki lokma yerdi. Sonra yine yemezdi. Hala yemiyo. Top zannedip oynamaya kalkiyo atti atti diye diye :olamaz::KK48:
Bende bi heves çıktım tartıya ama olmadı sağlık olsun diyip indim :)

Cıbıldanıp da deneseydin bi de. Gorurdun belki o zaman:KK48:

Yok en basindan beri sariyi hic sevmedi. Labneyle verdim olmadi. Yogurtla verdim olmadi. Biskuvisinin icine karistirdim olmadi. Sadece tereyaginda pistiginde iki lokma yerdi. Sonra yine yemezdi. Hala yemiyo. Top zannedip oynamaya kalkiyo atti atti diye diye :olamaz::KK48:

Cıbıldanıp da deneseydin bi de. Gorurdun belki o zaman:KK48:
Evde erkek çok ya soyunamıyorum ki 😁😁😁 tartı salonun baş köşesinde

Bizimkiler iğrendiğinden değil ki ye de ye sonra da dana kadar oldun diye dalga geçiyorlar :KK43:

Oyy seninkiler daha garipmis. Kendileri cok mu zayif?
Ahahaha neden yahu adam her sesi çıkarabiliyor.
Kıskançlık mi yapmış eşin 😁😁😁
Ben de dün dinlettim eşime kadın gibi sesi dedi sonra adam değiştirince aaa çok ilginç dedi 😃😃
İnce ya sesi ayni yorumu yapti bu nasi ses kadin sesi gibi diye :KK48:

Tee 2012lerde falan ne dinlerdim onu ben ya. Ne cabuk gecmis zaman.

Kereviz deneyin derim ben ananas bitsin baslicam gecen paylasmistim yag iyi yakiyor hizli kilo verdiriyormus sapinida paylastim kerevizin turp halinide rendele yogurtla ceviz pul biberle ye ocakta filan pisecek derdide yok 😉😉

Oyy seninkiler daha garipmis. Kendileri cok mu zayif?

İnce ya sesi ayni yorumu yapti bu nasi ses kadin sesi gibi diye :KK48:

Tee 2012lerde falan ne dinlerdim onu ben ya. Ne cabuk gecmis zaman.
Yooo zayıf falan değiller de bir benim kusurum görünür onlara kilo yakışıyor.

Sen eşine onun summertime şarkısını söylerken dinlet ben öyle yaptım 😊
Türküleri çok güzel söylüyor ben onları daha çok seviyorum

Malesef oldum 2. De eşim laf söyledi zorlamayın kızı.
Süt olsun ye diye diye şişirdiniz sonrada kilolu diyorsunuz bırakın ne isterse yesin deyince sustular 😁😁😁

İyi yapmış valla agzina saglik. Onlara ne acaba. Sen sanki sutun gercekten yetmese ne gerekiyosa yapcak biri degilsin gibi. Gicik insanlar ya. Cok var onlardan.
Benim sutum de yaramiyomus. Cocuk ishalken cok dendi bu. Bi de zayif oldugu icin.
Yok kız bütün çocuklar öyle benimkiler de aynı rezil ederler insanı😁😁😁

Ters sipalar iste😀
Evde erkek çok ya soyunamıyorum ki 😁😁😁 tartı salonun baş köşesinde
Sizin odaya tasiyiver arada :KK48:
Gerci oyle de benim icime sinmiyo ya. Kiyafetle 70.3 cikip da kiyafetsiz 69.3 cikmak garip geliyo. Bundan sonra hangisini baz alsam acaba diye dusunup duruyorum sonra:KK48:

Kereviz deneyin derim ben ananas bitsin baslicam gecen paylasmistim yag iyi yakiyor hizli kilo verdiriyormus sapinida paylastim kerevizin turp halinide rendele yogurtla ceviz pul biberle ye ocakta filan pisecek derdide yok 😉😉
Kereviz işe yarıyor bi detoks var bi ara yapmıştım 1 günde 800 gr vermiştim.

Screenshot_2019-03-31-01-43-35.png

Evet iyi verdiriyo kereviz. Ananasa biraz ara vermen de iyi olur alismasin vucut bu sefer de

X