ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Bugun menusu

Uyandim cevizli su

12.30 da tulum Peynir yarimin yarisi pide acik cay canim istemedi baska birsey

15 de sutlu tarcinli yesil cay

18.30 da yogurtlu ananas 1 ceviz tarcin

22 de ananas cayi

12.30 da Zerdacalli zencefilli limonlu yogurt

Muttapa7555

Sarellam
Moon Light
Ikra meyra
MIhtar
Nyx1
Kızlar menülerinizi paylaşmaya başlayabilirsiniz.
Haftalık menü kupasını kaçırmamak için pazar günü başlayıp öteki pazara kadar eksiksiz bildirim yaparsanız sevinirim. Ayrıca menülerinize tarih ekleyip beni etiketlerseniz yardımcı olmuş olursunuz.
Bu haftaki menü kupasını 3 kişi aldı
Sarellam Ikra meyra ve Muttapa7555

Sonunda evimdeyiiim. Su an cok yadirgadim nedense adapte olamadim henuz eve. Mutfaga falan hic giresim yok su an. Ama yarin kaldigim yerden devamm. Zayiflamadan birakmak yok

Kızlar kaptandan mesaj getirdim
Sarellam
Ikra meyra
Moon Light
MIhtar
Nyx1
Tabloları da ekran fotosu olarak ekleyeceğim

Selam kizlar ,

Sonuclari bir sure yardimci kaptanimiz Fatma acikliyor.

Benim YENI belirtecegim sey : Yarismanin 3. sezonun 1 mayis'ta bitecegi. Tarihler tabloda yaziyor. Ramazandan once bir kac gun ara vermeniz yerinde olacak.

4: sezon 8 Mayis - 12 Haziran arasi.

Sarellam'in sinavi varmis galiba. Basarilar diliyorum ona . Bu sure icinde girmemen gerekiyorsa girme sarellam. Fatma durumu ona gore ayarlar zaten.

Gun sayisi uzadigi icin mesaj sayisi 600 e cikti. Hepiniz, 1 Mayisa kadar 600 u tamamlayabilirsiniz. )) Ikra meyra

Ben de yeni kilolarimla gelecegim:) Tartildim bugun ama resim cekmeyi unuttum. 53.5 civariydim.

Dereceye giren arkadaslarimizi tebrik ederim. Sonuclar kotu degil. Yuzdeniz 0.62

Anlayisiniz icin de tesekkur ederim. Katkilarindan dolayi yardimci kaptanimiz Fatmacigima ve mesaj bakanimiz mevhibe'ye de ayri tesekkur ediyorum.

Gorusuruz...

1 : sarellam 3 kupa
2: muttapa 2 kupa
3 mihtar 1 kupa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…