ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

20190331_220840.jpg

Sonunda evimdeyiiim. Su an cok yadirgadim nedense adapte olamadim henuz eve. Mutfaga falan hic giresim yok su an. Ama yarin kaldigim yerden devamm. Zayiflamadan birakmak yok:21::21:
Hadi gözün aydın ilk bi garip gelir ev insan memleket dönüşü bende aynı şeyi yaşıyorum 😊

Kızlar kaptandan mesaj getirdim
Sarellam Sarellam
Ikra meyra Ikra meyra
@Moon Light
MIhtar MIhtar
@Nyx1
Tabloları da ekran fotosu olarak ekleyeceğim

Selam kizlar ,

Sonuclari bir sure yardimci kaptanimiz Fatma acikliyor.

Benim YENI belirtecegim sey : Yarismanin 3. sezonun 1 mayis'ta bitecegi. Tarihler tabloda yaziyor. Ramazandan once bir kac gun ara vermeniz yerinde olacak.

4: sezon 8 Mayis - 12 Haziran arasi.

Sarellam'in sinavi varmis galiba. Basarilar diliyorum ona . Bu sure icinde girmemen gerekiyorsa girme sarellam. Fatma durumu ona gore ayarlar zaten.

Gun sayisi uzadigi icin mesaj sayisi 600 e cikti. Hepiniz, 1 Mayisa kadar 600 u tamamlayabilirsiniz. 🙂)) Ikra meyra Ikra meyra

Ben de yeni kilolarimla gelecegim:) Tartildim bugun ama resim cekmeyi unuttum. 53.5 civariydim.

Dereceye giren arkadaslarimizi tebrik ederim. Sonuclar kotu degil. Yuzdeniz 0.62

Anlayisiniz icin de tesekkur ederim. Katkilarindan dolayi yardimci kaptanimiz Fatmacigima ve mesaj bakanimiz mevhibe'ye de ayri tesekkur ediyorum.

Gorusuruz... 💙

1 : sarellam 3 kupa ❤️❤️❤️
2: muttapa 2 kupa ❤️❤️
3 mihtar 1 kupa ❤️

Ahh canımm kaptanım ♥️
Benim bugünden sonra iyice kemer sıkmam lazim sadece 5 gun sonra hep sizlerleyim yine menu bildiricem mutlaka 😊

Bugün serbest takılıcam menü yazayım
Sabah
Yoğurt kürü
Akşam
1 dilim fırın makarna 1 bardak ayran
Ara sade kahve maden suyu 2 kare bitter
Su 2lt
Ikra meyra Ikra meyra
Kirst tekrar olusmus 18 de regl olmustum 26 de reglim bitmisti bugun yine regl oldum 😱😱

Son düzenleme:
Medajla

Elinize saglik mesajlar mayista aciklanacak sanirim usteki yaziyi anlamadim orada etiketlemisin hani mesajlar 600 geciyor ya orasi anlamadim herkese basarilar diliyorum kazananlari tebrik ediyorum 😍
Mesajları sen takip ediyorsun ya canım onu kastetmiştir.

O mesajı kaptan yazdı ben sadece kopyala yapıştır yaptım mailden 😁😁😁

X