ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

KAYISI: Kayısı, zayıflatan meyveler arasında az bilinen ama özel bir öneme sahip bir yaz meyvesidir. Ülkemizde kayısı üretimi bol miktarda yapıldığı için çok şanslıyız. Kayısının kalorisi bir hayli düşüktür. 100 gram kayısıda 60-70 kalori bulunur. Olgunlaşmamış kayısının kalorisi çok daha düşüktür. Kayısı yoğun lifli yapısı nedeniyle sindirim esnasında mide ve bağırsaklara bir hayli enerji harcatır. Kayısının kalorisine yakın bir miktardaki enerjiyi vücudumuz, kayısıyı sindirmek için harcar. Vücuttan toksin atmak için de faydalanılan kayısı, bağışıklık sistemini güçlendiriyor ve içerdiği yoğun fosfor, çinko ve magnezyum elementleri ile zekayı geliştiriyor, iç organların çalışma düzenini sağlıyor ve yaşlanmayı geciktiriyor.

Bugun cok fena duygusal aclik yasiyorum. Surekli bir seyler yemek istiyorum ama yediklerimden zevk almiyorum. Ne yemek istedigimi de bilmiyorum. Elime ne gelirse. Kotu bi gundu benim icin
Streslisin ondan.

Ben de oyleyim ml. O yuzden meyveye ve bademe sardim. Ahh bir yas pasta ve latte olacakti ki.

Bugun cok fena duygusal aclik yasiyorum. Surekli bir seyler yemek istiyorum ama yediklerimden zevk almiyorum. Ne yemek istedigimi de bilmiyorum. Elime ne gelirse. Kotu bi gundu benim icin
Hadi anacim evine yetere bu kadar gezmek
Düzen bozuldu mu oyle oluyo evde bi düzenimiz var

Kizlar aranizda excel kullanan ya da asina olan var mi?

Hic alakam yok malesef kaptan
Off 16bin. Supersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…