ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

günaydın kızlarrr güzel enerjik bir gün olsun inşallah :KK200:

İnsallah hayırlı günler :KK19:
Tam yazdim buraya haber geldi sevdiğimiz bi abi vefat etmiş cok üzüldüm sığamadım eve sabahtan beri
Annesi hastaydı doktorlar ümit yok diyodu yoğun bakımda yatiyodu
Kendi kalp krizi geçirmiş

Allah mekanını cennet eylesin inşallah

Basınız sağolsun canım allah sabır versin insallah
Sarellam Sarellam ve Moon Light Moon Light kızlar eş olmuşuz öyle bir duyum aldım :KK70:

Evet benimki pek bi dengesiz oluyo ama idare edin :KK70:

Birazcik daha buyuseler rahat rahat yapariz insallah. Benimki 1 yasinda iste onsuz hareket edemedigim icin disariya cikmayi dusunuyorum. Gerci bebek arabasında duracak mi o da mechul:işsiz:

Park görmesin benimki asla durmaz bide bizim evin mevkiisi hep yokus ya bebek arabasıyla bile cok zor oluyo :KK43:
Merhaba hanimlar nasilsiniz bugun yine adana sicak yaz geliyor yaz geliyor hissedilen sicaklik 25 😍😍

İyiyim valla canım isten erken ciktım kizı kursa yazdırmayı düsünüyorum orasiyla konusmaya gidicem sen nasılsın bizim burası sogudu artık gölge gelince

Girip çıktıkça laf at bize yakalayalım. Yediklerinde düzen olmasa da menü de paylaş bence diğerleri seni görüp anaaaaam biz ne çok yiyoruz deyip az yesinler😂😂😂
benim yediklerimi yerlerse kilo alırlar çünkü midem sorunlu yediğimi olduğu gibi çıkarıyorum ondan yazmasam herkesin hayrına diye düşünüyorum :KK70::KK70:

benim yediklerimi yerlerse kilo alırlar çünkü midem sorunlu yediğimi olduğu gibi çıkarıyorum ondan yazmasam herkesin hayrına diye düşünüyorum :KK70::KK70:
Sen doktora gitmedin mi bunun için strestendir deyip geçme bence hiç sağlıklı değil canım böyle olması :KK43:

Bugunun menusu

Sabah : 1 tam bugdaylı tost

Öglen : yarımsar porsiyon kabak yemeği ve makarna

Ara : sütlü filtre

Aksam : 1 den 3 dilim az kıymalı pide ve salata :))

Son olarak bi 2si bir arada icmeyi planlıyorum :)

Moon Light Moon Light C cizen_bayan
İkisi bi arada kahvelerde krema oluyor diye biliyorum onun yerine sade granül kahveyi yapıp içine sıcak süt ekleyebilirsin daha az kalori almış olursun canım

Bende p yüzden şey ettim ful yağ bence onlar...
Mıhtar ne olacak bizim halimiz :KK43:
Valla bilmem eğer pazar günü de eksilme olmazsa ben çekiliyor
Zaten arkası regl yine kısır döngü yoruldum
Çabalayıp biseyler olmayınca da ruhsal çöküntü sonu bilmiyorum zaten ruh halim 1haftadir iyi degil dahada kafayi yemeden birakiyim diyorum

Menü belli mi benim belli değil daha yiyince yazacağım.
Annemin evlenirken verdiği öğüt akşam yemeğine ne pişircem sorusunun cevabını buldun mu gerisi tamamdır 😂😂😂😂
Hakikaten öyle yahu evlilik dediğin akşam yemeğini çözmekten ibaret 😁😁😁
Bugun yedikmi yarin ne yapsam diyorum benikiler yemek kanusunda seciciler 😈😈

Haydi hayırlısı olsun sen migren hastasısın nasıl izin verdi kullanmana doğum kontrol hapını benimki kesinlikle vermiyor hormonları etkileyen hiçbir tedaviyi :KK43:
En dusuk olan hormonlu ilaci veriyor kirstte baska turlu gecmiyor .hergun migren hapida iciyorum :KK43:

X