ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Yedim de yedim baklavaları yedin yemekleri yedim ve hala regl olmadım kilolu hissediyorum bu 1 ayda hissettiğim hafiflik mutluluk gitti, hedefime daha ulaşmamış olsam da o zayıflama hissi çok güzeldi eskiden giymediğim kotlarımı giydim şimdi yine rafa kaldırdım bunu istemiyorum
Ben her akşam yarının menüsünü buraya yazmaya karar verdim o gün ona bağlı kalıcam önüme çıkan yasakları da kağıda yazmak faydalı olacak ama eksiye geçmem için Bi kaç gün hafif beslenip ödemimi atmam lazım

O iste karşı geliyorum yemiyorumlar bi süre sonra patlayabiliyo canın istediği zaman hafif bi şekilde atlatmaya çalış krizleri benim fikrim boyle

Adimsayar yapalim gunluk adim hedefi olsun
Ben 7bin altına düşmemeye çalışıyorum hedefim 10bin tabi

Evet öyle denicem bu sefer önce bi kaç gün şişliğimi atmam lazım
Dışarda mı yürüyorsun benim burda yürüyüş imkanım yok anca çocugu kapının önüne çıkarıyorum
İç bacak çalışmam lazım bugün

Kizi okul gotur getir baya oluyo zaten yine ayrıca eliptik veya leslie yapmaya çalışıyorum

Gunaydin kizlar,

Kilomun fazlasini 20 Subata kadar verdim. Buraya girmemin etkisi cok oldu.

Cok daha fazla paylasim yapiyordum. Sabah-oglen- aksam buradaydim.

Bildiginiz gibi 3. Sezon yarin basliyor ve 5 hafta suruyor.

Ben yarismadan cekilmedim. Hedefime ulastigimi sayiyorum. Yarin 52.5 gelirsem , 600 gram eksiyle. Her neyse...

7 kisiyle devam ediyorsunuz .Dedigimde ciddiyim 4-7 kilo vermeniz mumkun .

ANCAK, paylasim konusundan eksiksizsiniz. Kisiye ozel degil , takima ozel limit koyacagim.

O zaman 7x10 =70 Haftalik 70 sayfalik katilim bekliyorum sizden.

Eger haftalik 70 sayfa yazilmazsa , 3. sezon iptal edilecektir.

Dip not : Sayfa sayisi , katilan yarismaci sayisina gore 10 ar sayfa arttirilabilir.

Son düzenleme:
Benim bir ara super olmustu. Dermatologun onerisiyle kullanmistim.

Simdi yine kotulesti cunku kullanmayi biraktim tekrar baslayacagim

Simdi yazamam ama ozelden gelince yazarim.
Banada antibiyotik ve sivilceler icin jel yazdi ama ben genel bisey istiyodum
Kremlerde o kadar pahali ki hangi birini alip deniyim iyi gelcek nasil bilcem

Kızlar ben çok fena artıya geçtim moralim de bozuk yiyorum da ve tartılmaya korkuyorum
Bende regl oldum artidayim elim cok sis oludumu odemim oldugunu biliyorum pazar aksami regl oldum ama arkasi gelmedi bugun tam basladi ve pazar gunune gore cok sismis durumdayim ictigim caylarda pek is gormedi +700

Gunaydin bende sutlu cay yapican bunun etkisini gordum ananasim bitti artik sutlu yesil cay iciyorum

2 corba kasik tepeleme yesil
3 cubuk tarcin
5 kupa su

5 kupa suyu kayanatiyoruz 2 corba kasik yesil cayi ve 3 cubuk tarcini ekliyoruz 2 dkk daha kaynatip altini kapatiyoruz
15 dkk demlendikten sonra yarim kupayi gecicek kadar katip uzerine sut ekleyip iciyorum gun icinde bitiriyorum gecen +500 de bu tarifi ictim ertesi gun - 700 geldi ve mutlu oldum bugunde yapicam sadece kahvalti tuketin az olsun sonra 5 kupa yesil cay size 9-10 bardak cikiyor cunki kupanin uzerine sut ekliyorsunuz bende bu gun basliyorum yatana kadar icicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…