ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Simdi Sıkı durun paylasim sorununa buldugum cozum. NOBETCI YARISMACILAR...

Uymak zorunludur kizlar.

Isteyen isi cikan o hafta icin arkadasiyla yer degistirebilir.

Haftada 7 gun var.

3. Sezona devam edecek ortalama 7-8 yarismaci olacak.

Sohbetini sevdigim ve kilo vermesini istedigim arkadaslar var. 3 . sezona onun icin gectik ama
3 . Sezon daha kati olabilir. Gerekcesiz tarti resmi yuklemeyen listeden silinir.

Kisiye ozel yarisma yok artik.

Pazartesi:
@cizen_bayan

Sali:
MIhtar MIhtar

Carsamba
Muttapa7555 Muttapa7555

Persembe
Ikra meyra Ikra meyra

Cuma
Sarellam Sarellam

Cumartesi
Nyx1 Nyx1

Pazar
@Moon Light
Bana da uyar :KK51:

Selam bugun pikniğe falan gittik
Bikac gündür iste kafam yerinde değil boyle içim darlanikti

Bugün daha iyiyim
Toparlıyoruz
Yemek isi fazla kaçtı ama yarin toparlicam
Zaten yarin icin pancar kavurmam var hazır yemek derdim yok daha iyi geçicek

Erken yedik yemegi de simdi kızı yikicam yaptircam sonra da spor yapicam biyerden toplamak lazim
Evet moral bozuk olunca bütün istek gidiyo vazgeciyo insan en önemli sey motivasyon onun için de buraya yazmak motive ediyor birbirimizi kaçamaktan durduruyoruz veya spora motive ediyoruz falan
Bu hafta ben de aktif olamadım ve yaşayarak anladım gerçekten doğru paylaşım yapınca eksiye geçiyorum o yüzden yicek planım pek yok bu hafta sadece günlük düşünücem ama paylaşımlara döndüm bakalım çarşamba nasıl olacak

Saat ucu gectigine gore sonuclari aciklayalim.

Yuzdemiz ilk defa bu kadar dusuk ve sifira yakin.

Benim icin farketmez arkadaslar , sayfa 1000 olsun , 1500 olsun, 700 olsun 400 olsun.

Paylasimlariniz kilonuza etki ediyor.

Uzerine basa basa soylememin nedeni buydu.

Artik soylemiycem.

3. sezon son sezon, son yarisma iyi degerlendirin.

Yuzdemiz : 0.1

Dereceye giren ve kilo veren arkadaslari tebrik ediyorum. :nazar::KK19:

1: @cizen_bayan :sampiyon::sampiyon::sampiyon:
2: Ikra meyra Ikra meyra :sampiyon::sampiyon:
3: Sarellam Sarellam :sampiyon:

Saha disi arkadaslar:
A AklinYolu1
Muttapa7555 Muttapa7555
MIhtar MIhtar
Nyx1 Nyx1

Eki Görüntüle 2246760
Eline saglik canim herkese bol eksiler diliyorum 😘😘

Kızlar sağolun biri iyi oluyor öteki hastalanıyor azıcık laf dinlese hasta olmayacak ama bağrı başı açık soğukta geziyor sonra hasta :KK43:

Ben 69.7 yi görmüştüm neyse ki geri döndüm buna da şükür bakalım çarşambaya naparız:)
Ooo 2.70 cok iyi vermisin carsambaya kilon duser insallah canim

Bugunku menum

Uyaninca sutlu tarcinli yesil cay

12 de yarim sikma yesil zeytin acik cay az suzme peynir

1. 30 da sutlu tarcinli yesil cay

19.30 da mangal yapmadik kizlar durmayinca eve geldik- patetesli havuclu bezelyeli tavuklu garnitur kucuk kase 4-5 kasik salata

23 de sutlu tarcinli yesil cay

Evet moral bozuk olunca bütün istek gidiyo vazgeciyo insan en önemli sey motivasyon onun için de buraya yazmak motive ediyor birbirimizi kaçamaktan durduruyoruz veya spora motive ediyoruz falan
Bu hafta ben de aktif olamadım ve yaşayarak anladım gerçekten doğru paylaşım yapınca eksiye geçiyorum o yüzden yicek planım pek yok bu hafta sadece günlük düşünücem ama paylaşımlara döndüm bakalım çarşamba nasıl olacak
Aynen çarşambaya toparlayalim gidim gidim gitmesin soyle bi sokulelim gari :KK48:

Kadınları mahveden hormonlar zati yok regl oncesi yok regl yok yumurtlama yok gec kaldi yok erken geldi :işsiz:

İyiyim vallahi işten yeni çıktım eve gitmeye çalışıyorum sen napıyosun :)
Oohh ev donuslerini cok seviyordum 😘 ozledim calisma hayatini disardaydik kizlar ata bindiler daha dogrusu biri korktu .biri cok sevdi ata bile binmek istedi agladi neyseki bindi cok mutlu oldu. sonra eve geldik kizlarda huysuzlastilar ati sevmeyen cok agladi. Eve geldim yemek yap kizlari doyur simdi uzaniyorum 3 saat gezdik biraz ayakta durduk derken ayak altim zonkluyor haftada bir cikmanin iskencesi oluyor unutuyor vucut disarda gezmeyi 😶

Aynen çarşambaya toparlayalim gidim gidim gitmesin soyle bi sokulelim gari :KK48:

Kadınları mahveden hormonlar zati yok regl oncesi yok regl yok yumurtlama yok gec kaldi yok erken geldi :işsiz:
Bende bugun regl oldum eve geldimki olmusum agrim vardi hazirlikli gitmistim nolur nolmaz diye .

Borek degil de ben biberliciyim :KK53: bayiliyorum ona

Bence ilerlemen cok sahane. Birden verdin gitti tum kilonu. 53te koruman lazim. Bi sure 53 kalip sonra daha kolay da verebilirsin belki 51e kafayi illa taktiysan.

Tesekkur ederim kaptan. Valla arti cikmasin diye her seyi cikardim oyle tartildim:KK53:

Gecmis olsun canim. Artidan iyidir. Hem alerjin de odem yapmisti. Normal bence.
Aynen guzel kilo verdin yavasta olsa verdin 69 gormeye az kaldi ❤💙

Ben de burdayım ama yazacak bişey bulamıyorum bi ruh gibiyim 😑
Arkadaşım bizler canlı kanlı insanlarız bazen duserız bazen kalkarız hersey dört dörtlük duzenlı bir sekılde her zaman tıkırında gıtmez olabılır..
Önemli olan farkında olmak ve tekrar bısmıllah demek
Cumartesi gunu
5 tane kuru pasta
Bır paket Ülker cıkolata yedım
Bir tabak da cekırdek cıkledım hemıde tuzlu
Yetmedi bu bana battı balık yan gider dedım aksamdan kalan brokolımı ve dört kasık bulgur plavımı saat on bucukta yedım...
Ne yapayım bugünde kalktım hıcbırsey yemedim cok hafıf atlattım gunu..
Bir hafta kacamak yok...
Gayet ıyısın senin kılona gelmek ıcın yırtınıuoruz surda ...
Bizden 3 sıfır ondesın sılkelen bısmıllah de ve kendine tekrar ınan sil bastan tekrar ayağa kalk...
Öyle Boyle bitecek bu yol...
Bak kaptanın @otur Sıfır nasıl bitirdi bıxımkıde bıtecek

X