ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Aynen ben yedek kaptanım dermişim 😂😂😂 ama yok hiç bana göre değil yine de napıyoruz el birliği ile topiğe devam diyoruz ....

Bir nevi hepimiz kaptanız yani ha gayret ben 2000 sayfa olsun istiyorum yine de kaptan çok şey etmeyin dedi ama o biraz yumuşak kalplidir😂😂😂

Hayırdır canım çocuk nasıl oldu kötü mü o kadar Allah yardımcısı olsun kuzunun
yok çocukta bisi yok şükür
Eşimle tartıştık biraz basagrisiyla uyandım ama cok kötüydü bende de yari migren var heralde arada bi yokluyo boyle şabanda bulantı falan
Simdi ağrı gecti ama midem pek iyi degil bi de sersem gibi geziyorum pazardayım bi de tam oldu

Ben bugün tika başa kahvaltı yaptım valla oh be doydum diyecek kadar yedim çoook mutluyum . Taktik aynı sabah sağlam ye akşam hafif geçir başka türlü olmuyor ben yarın artı çıkacağım o kesin :KK43:
cikmazsin bence hepsi gitcek o odemlerin

bu benim icin olacak diye birsey degil ki canim cok kilolu isen cok kilo verilir kilo verdikce bir yerden sonra az kilo vermeye baslaniyor daha onceki kilo verimimdede olmustu mesala 67 de cok takildim 5 kilo hizli verdim 67 de takilmistim burada bazi degisiklikleri ogrendim 67 astim cok sukur benim ideal kilom 60.5 onun altina dusmek icin cok ugrasacam bunu biliyorum bakalim oyle olmaz umut ediyorum. :)
Hadi inşallah aynı kiloda uzun zaman geçirdiysen o dönemde kitleniyor vücut onun dışında halledersin

X