ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Gunaydin kizlar,

Bugun caysiz uyuyabildim. Hala uyuyabilirim ama okula gitmem gerekiyor.

Dun okul yolunda kucuk bir guvercin gordum. Kanadi kirikti . Ucamiyordu. Kilitli garaj gibi bir yerdeydi iceri giremedim. Ekmek aldim verdim yemedi.

Eve gelince bir kac yeri aradim. Dun gece gidip almislar . Sevindim. Hala insanlik olmemis demek ki.

Aman dikkat et alma artik al ver al ver sanada zarar
Daha zararsız atistirmaliklar kaptanım
Soz veremem

Ben butun omur boyunca salata , kuruyemis yemeye inanan biri degilim. Ancak , koklu degisikler soyle yaptim. Et, tavuk yemeyi kestim. Artik ben bir pesketaryenim. Dolayisiyla Burger King , KFC filan bana gore degil. Cayi sekerli iciyordum 4-5 sene olmus keseli.

Kilo alinabilir ama ayni zamanda verilebilir de. Onemli olan kilo verme surecinde bunlari az tuketmek.

Dun ihtiyacim vardi yedim. Bugun sivi gecirecegim.

ÇOK şükür. Hala iyilik var.

Insulin direncim oldugu icin zaten dikkatli gecirmem gereken bir beslenme duzenim olmali.

Bilenler bilir, insulin direnci acliginda ne kadar yersen ye doyamazsin. + Bir de stres , uykusuzluk cektigini dusun. Ohhh resmen cumbus...

Dikkatli tuketmem gereken gidalar glisemik indexi yuksek gidalar.

Ekmek ve turevleri, seker iceren her urun, cikolata YAS PASTA , tatli , meyve, cips , patlamis misir vs vs. .

Tatli yerine , sivi tatlilari tercih etmemin nedeni bu. Yani , tatlilara saldirma ihtiyaci duymuyorum.

Iyi yani artik insulin direncimi taniyorum. Karmasik bir iliskimiz var

Ayyy ben cokk saglikli besleniyorum diyenlere de inanmayin. Tamamen uydurma.

O kilolari kim aldi o zaman. Cevap veriyorum pi sayisi.

Gecmis olsun sarellam.

Iki hafta saha disisin. Resmi gec yukledigin icin degil , 50 gram aldigin icin.

Ben seni taniyorum fatma da taniyor. Bizim kizlar da iyidir neden kaynasamadin anlamadim.

Sanırım diyet yapamıyorum ya yapamayinca konuşmaya yüzümde olmuyor

Sarellam nasilsin evlimisin bekarmi evli ise kac cocuk var calisiyormusun ev hanimimisin :) hangi sehirde yasiyorsun. ben evli 2 oglan birde ikiz kizlarim var artik ev hanimiyim :)

Memnun oldum adım gülçin 1 çocugum var 2.5 yasında suan da calısıyorum ama mayıs başı isi bırakıp çalışmayı düşünmüyorum izmirde yaşıyorum saatlerim cok düzensiz oldugu icin yemek düzenim kalmadı calısırken kilo vermekte zorlanıyorum o yüzden sanırım

Sen nerde yaşıyosun diyet nasıl gidiyo :)

Alakası yok. Kilo vermeye çalışan herkese kapımız açık. Kilo vermeseler de.

Dün gördüysen abarttım bugün dengelemem gerekiyor.

Düzensiz beslenme hepimizde var.

Sen emzirirken acaip kilo vermistin. Hatta yarışmada birinci olmuştun. O zaman neyi doğru yapıyordun şimdi neyi yanlış yapıyorsun.

Moon Light da emziren annelerden tavsiyen var mi:)

Tartı resminden muaf olduğunu sanma.:) pazar yine bekliyorum.

Tekrar gecmis olsun canim simdi nasilsin?
Boyun kac senin 54 guzel bi kilo aslinda
Sen artik ayarlican duruma gore
Tartı icn alarm kur şimdiden yaz tarti diye unutma
tamam kurdum alarmimi

Vaaay cok guzel olmus goruntusu. Eline saglik. Kalibini nasil yaptin hic anlamadim gozumde canlanmadi bi turlu
Sen yine de gel bence. Ben katildigimdan beri iki ileri bi geri resmen yerimde sayiyorum ama hic degilse birakmadim. Tabloyu incelersen goreceksin. En yavas veren benim sanirim. Ama yine de burada olmak hic degilse gece gece veya gun icinde canim istedikce abur cubur yiyip durmama engel oluyor.

Bugun 70.0 ciktim. Bi gelmedi su 69 ya. Benim en buyuk eksigim hareket. Disari cikmayinca adim sayim cok asagilarda kaliyor. Havalarin duzelmesi lazim bi an once cikip yurumek istiyorum. Kizla nasil olur bilmiyorum ama denicem artik.
arabada oturuyorsa cok rahat edersin
Ben sabah erken kalkar spor yapardım evde leslie veya yürüyüş koşu bandinda
Öğleden sonra kızı arardım arabaya parka
Ordada spor aletlerinde yapiyodum oyle esas kilo vermistim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…