ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Tekrar gecmis olsun canim simdi nasilsin?
Boyun kac senin 54 guzel bi kilo aslinda

:KK48: tamam kurdum alarmimi

Vaaay cok guzel olmus goruntusu. Eline saglik. Kalibini nasil yaptin hic anlamadim gozumde canlanmadi bi turlu

Sen yine de gel bence. Ben katildigimdan beri iki ileri bi geri resmen yerimde sayiyorum ama hic degilse birakmadim. Tabloyu incelersen goreceksin. En yavas veren benim sanirim. Ama yine de burada olmak hic degilse gece gece veya gun icinde canim istedikce abur cubur yiyip durmama engel oluyor.
Sert bi plastikten pi sayısı şekli kestim düz bi plastik önce kâğıda çizdim sonra onu plastiğe koyup kestim oldu kalıp ama hamurun üstüne koyup etrafından bıçakla kestim 15525608535788370932921878691061.jpg işte bu

Alakası yok. Kilo vermeye çalışan herkese kapımız açık. Kilo vermeseler de.

Dün gördüysen abarttım bugün dengelemem gerekiyor.

Düzensiz beslenme hepimizde var.

Sen emzirirken acaip kilo vermistin. Hatta yarışmada birinci olmuştun. O zaman neyi doğru yapıyordun şimdi neyi yanlış yapıyorsun.

Moon Light Moon Light da emziren annelerden tavsiyen var mi:)

Tartı resminden muaf olduğunu sanma.:) pazar yine bekliyorum.

Kesinnlikle katılıcam :)

Ben o sıra evde olduğum icin cok iradeli başlamıştım leslie 3 mil haftanın en az 4 günü yapiyodum yemeklerimi 6 dan sonraya bırakmazdım gelenim gidenim de pek olmadıgı icin kekler börekler olayıda olmazdı simdi eve gecmeyi bekliyorum insallah leslieme devam edicem o zaman o kadar yoruldum o yüzden yiyemem diyorum tutuyorum kendimi :)

Sen yine de gel bence. Ben katildigimdan beri iki ileri bi geri resmen yerimde sayiyorum ama hic degilse birakmadim. Tabloyu incelersen goreceksin. En yavas veren benim sanirim. Ama yine de burada olmak hic degilse gece gece veya gun icinde canim istedikce abur cubur yiyip durmama engel oluyor.

Evet burayı çok seviyorum o yüzden gidemiyorum tamamen aslinda bakalım önümüzdeki ayı bekliyorum aslında ben :))

arabada oturuyorsa cok rahat edersin
Ben sabah erken kalkar spor yapardım evde leslie veya yürüyüş koşu bandinda
Öğleden sonra kızı arardım arabaya parka
Ordada spor aletlerinde yapiyodum oyle esas kilo vermistim

Yok malesef pusette hayatta durmuyo. Arabasina uygun bi koltuk daha var ama onun ufak bi tamirattan gecmesi lazim. Onun olabilmesi icin de benim kocayi surekli darlamam lazim ki yaptirmaya gotursun. Bi iki haftaya insallah yaptirir da cikar gezeriz bebemle. O da evde bunaliyor ama disarda da mahvediyo beni malesef.
Sabah erken kalkma olayim da yok. Cunku hanimefendi uzerimde uyuyor. Yatirdigim zaman da uyaniyor kalkiyor.
Sen yine bu olaylara basla madem daha cabuk gider kilolar. :KK8:
Sert bi plastikten pi sayısı şekli kestim düz bi plastik önce kâğıda çizdim sonra onu plastiğe koyup kestim oldu kalıp ama hamurun üstüne koyup etrafından bıçakla kestim Eki Görüntüle 2245585 işte bu

Benim hic hamur isi tecrubem olmayinca algilayamamistim ya ugrasip foto falan cekmissin. Tesekkur ederim canim. :KK200:Baya ugrastirmis seni kes biç derken.
Kesinnlikle katılıcam :)

Ben o sıra evde olduğum icin cok iradeli başlamıştım leslie 3 mil haftanın en az 4 günü yapiyodum yemeklerimi 6 dan sonraya bırakmazdım gelenim gidenim de pek olmadıgı icin kekler börekler olayıda olmazdı simdi eve gecmeyi bekliyorum insallah leslieme devam edicem o zaman o kadar yoruldum o yüzden yiyemem diyorum tutuyorum kendimi :)

Evet burayı çok seviyorum o yüzden gidemiyorum tamamen aslinda bakalım önümüzdeki ayı bekliyorum aslında ben :))
Onumuzdeki aydan once de aralarda gel firsat buldukca :KK200:

ben 4senedir kullanıyorum hatta annemin tartisiyla karşılaştırdık ikisi ayni ordada rahat tartılıyorum o yüzden
üstündeki ölçme metalini cikardı benim kiz sagolsun o yüzden ölçüm yapamıyorum ama alırsam yine bundan alirim

Aboww o neymiş eczanelerde ölçümlerini biliyodum da bu yine baska bisey
Benim de aklım onda kaldı fiyatı da uygun bundan alıcam galba
Kızlar hiç uğrayamadım ya temizlik yemek derken benim koca kafalı oğlum anne pi sayısı şeklinde kurabiye yap okula götürcem dedi...
Pi sayısı günüymüş yarın millet kısır börek çörek götürecekmiş benimki pi kurabiye oolsun diye tutturdu. Yok kalıp kes yok çizim yap derken bişey uydurdum ama perişan olduk ne kol kaldı ne bel ne ayak her yerim ağrıyor :KK43: durun foto atayım başkanım olmuş mu :)
Eki Görüntüle 2245414
Tam 30 kurabiye
Çok güzel gözüküyor canım ellerine sağlık
Sanırım diyet yapamıyorum ya yapamayinca konuşmaya yüzümde olmuyor :kızgın:

Memnun oldum adım gülçin 1 çocugum var 2.5 yasında suan da calısıyorum ama mayıs başı isi bırakıp çalışmayı düşünmüyorum izmirde yaşıyorum saatlerim cok düzensiz oldugu icin yemek düzenim kalmadı calısırken kilo vermekte zorlanıyorum o yüzden sanırımHoppa

Sen nerde yaşıyosun diyet nasıl gidiyo :)
Kızın hangi ay doğumlu benim de 2.5 yaşında kızım var Ekim doğumlu Hoppa

Oksuruge ben bile dayanamiyorum. Cocuk ne yapsin.

Gecmis olsun.

Unutmayin unutturmayin. :KK70:

Senin cocuk cok akilli yahu. :KK8:

Cok guzel gorunuyor. Olsa ben de yerdim. Afiyet olsun.:KK76:

Hatta yarim simit yedim. Sutlu cayla.. Bugun aştim kendimi. :KK49:
sagol canim aynen benimde pazar gunu ictigim diyet kolanin acisini cekiyorum faranjitim kaniyoroda oksuruk yapti :KK43: 2 gundur durmuyor oksuruk bogaz spreylide pek iyi gelmedi

Sanırım diyet yapamıyorum ya yapamayinca konuşmaya yüzümde olmuyor :kızgın:

Memnun oldum adım gülçin 1 çocugum var 2.5 yasında suan da calısıyorum ama mayıs başı isi bırakıp çalışmayı düşünmüyorum izmirde yaşıyorum saatlerim cok düzensiz oldugu icin yemek düzenim kalmadı calısırken kilo vermekte zorlanıyorum o yüzden sanırımHoppa

Sen nerde yaşıyosun diyet nasıl gidiyo :)
bende memnun odum evet is hayati oturmali ise kilo verimi az gider bende calisiyordum tempolu is hayatim vardi 55 leri asmadim boyum 169 cm adanada yasiyorum diyet guzel ilerliyor 60 da yaklastim burasi bana iyi geliyor cunki disar hayatim ikizlerle bittti cunki ikisi birden ayni yonde gitmiyor biri saga biri sola kosturmaca oldugu icin yetisemiyorum sadece hafta sonu esimle cocuklari gezdiriyoruz :) benim ikizlerimde ekim dogumlu nisanda 2.5 oluyoruz :)

Önümüzdeki ay diye bir şey yok. Hemen bugün başlamalısın.

Kilo vermemenin nedeni :
Moralinin bozulması
Moralin bozuldukca yemek yemen
Hizli kilo verememen
Moralinin bozulması....

........
Boyle uzar gider.
aynen oyle canim morel motive gerekli iki gundur migrenim tavan yapti. esimin is yeri kapani yor diye bir kac kisi ile isten cikarildi morel sifir :KK43:

Elektrik kesik öğlenden beri
Dışarı çıkmıştık kizla geldik yok elticim geldi oturuyoruz :KK70:

Bugün ne yesem bilmiyorum
Karnım aç ama canim bisey istemiyor

Pancarım var ama hic canim yemek istemiyo

Simdi yarim elma yarim portakal yedim kahvenin yanında

aynen oyle canim morel motive gerekli iki gundur migrenim tavan yapti. esimin is yeri kapani yor diye bir kac kisi ile isten cikarildi morel sifir :KK43:

Gecmis olsun mevhibe. Biliyorsun oksuruk ve migren geldigi zaman gitmiyor.

Kola yerine maden suyu limon. :KK8:
Bazi insanlar morali bozulunca hic yiyemez. Benim istahim hiccc kapanmaz. :KK70:

Eve geldim , bir kac test cozmem gerekli.

Hazirlayacak vaktim olmadigi icin , simidi de goturdum.

14 Mart 2019 menu

Sabah
Badem sutlu mocha
Soya sutlu latte
Hazir domates corbasi

Oglen
Bir simit
11 zeytin
Bir avuc badem
Bir kupa sodali limon, limonlu soda:KK70:

Aksam
Bilmiyorum su an.

Gece
Iki bitki cayi

Ben de kendimi temizlige verdim. Makine kacinci turunu yikiyo bilmem. Tozlari yarim yamalak alabildim. Mutfak toplanacak daha ocak falan silinecek. Benim cocuk pacama yapisik oldugu icin her taraf yarim kaldi. Yarim olunca da stres yaptim. Babayi bekliyoruz bakalim daha supurme silme tuvalet banyo hepsii bekliyo:mad:

Gidiyim de surda oyuncaklarimla oynayim demez. Kendi basina hic oyalanmiyo ya. Nereye gitsem pıt pıt pesimden gelir. Camasir asarim iki dakika sonra tasir gelir hepsini. :olamaz: bidaha asarim. Boyle boyle her seyi milyon kez tekrar yapiyorum gun icinde.

Sikayetlenesim geldi:KK53::KK53:

Bu arada istahim açıldı bugun. bikac gundur pek yiyesim yoktu yirmilik dis agrisi cekiyodum ben de. Ama bugun cok fenayim her seyi yiyesim var eyvahlar olsun

X