ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Iki öğün benim için uzun dönemde gerçekçi değil.
O yüzden koruma, zamanı kilo alıyorum.
Bu kez farklı bir yöntem uygulayacağım.
En iyisini sen bilin tabi

Bende sabah erken kalkınca zor oluyo ama alışıyorum yavaş yavaş simdi kahvalti yapmadan bikac saat geçirmeye calisiyorum
2ogunu seviyorum ben

tarti oncesi zerdacal yogurtta abanayim dedim bakalim bu yontem nasil olcak :)
Ne çektin be zerdecal

En iyisini sen bilin tabi

Bende sabah erken kalkınca zor oluyo ama alışıyorum yavaş yavaş simdi kahvalti yapmadan bikac saat geçirmeye calisiyorum
2ogunu seviyorum ben
Kilo verirken iki öğün süper ama koruma doneminde sapitiyor. Gerçekçi olmuyor benim için. Aralarda 14 kilo aldım.

Alışacaksın diren olcak kanma onlara
Bırakmaya niyetleniyorum güzel gidiyo diyorum sonra krizim geliyo boşver bırakıp napcam ne güzel mutluluk veriyo diyorum kısır döngü devam ediyor.......
Aynen uyku saatinde yemek yememen lazim
Hepimiz az çok ne yapmamız gerektiğini biliyoruz ama icraat sıkıntı

Hadi kızlar bugün 850 sayfa yapalım en az.

Herkes bugün için kendi motivasyonunu yazsin, canınız ne istedi kendinizi nasıl durdurdunuz?

Benim tabiki tatlı istiyor profiterol tarzı, hemen burayı açtım okudum kendime amacımı hatırlattım, pinterestten bikaç fotoğraflara bakıyorum fit vücut, ve yemicem dediğim halde bunları yicek kadar iradesiz miyim dedim yani baya zorladım

Sonuç yemedin diyymmii

Tarçınlı veya sade türk kahvesi iç ve biraz zaman tani kendine geçicek tatli istegin

Bir anlık bir mutluluk icin en az +500 değer mi
Kriz gelince değer diyo insan yapma tarti öncesi olmaz

Aynen korumayla uygulamayı da öğrenicez

Sonuç yemedin diyymmii

Tarçınlı veya sade türk kahvesi iç ve biraz zaman tani kendine geçicek tatli istegin
Yok yemedim (henüz )
%80kakaolu bitter çikolata alıp günde 1 parçacık Türk kahvesiyle içsem iyi olur aslında kriz anımda yoksa saldırcak gibi oluyorum yavaş yavaş mı bıraksam önce azla yetinmeyi öğreneyim
Bir anlık bir mutluluk icin en az +500 değer mi
Kriz gelince değer diyo insan yapma tarti öncesi olmaz

Aynen korumayla uygulamayı da öğrenicez
Değer ya gerçekten o an için değer

Kriz anında değer diyosun ama sonra olmasa da olur diyo insan
Kare bitter almak yerine kucuk parmak çikolatalar var bitter onlardan al hem bitti mi bitmiş olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…