ΛŁŁ -SТΛЯ'La Kilo Verme Farkı, 2019 Yazında Hedef Beden 36 :)

Valla en bastan ayri yatirmak lazımdı galiba. Benim bebe benim uzerimde uyuyo resmen. Sirt ustu yatiyorum. O da kafayi gogsume koyup hem emip hem uyuyo. Sutten kesinceye kadar boyle olur artik heralde.
Kiyamamaktan degil de guvenli baglanma olayindan dolayi yanimda yatirdim en basindan beri. Bi de annemlerin evindeydim ilk zamanlar oyle gerekti
Oyy tatli dilli

Çok fena bişey benim küçük kollarını açıp hadi aşık olalım diyor sarılıyoruz güzelce sonra da babasına nispet yapıyor bak annemle aşık olduk biz diye

Selam
Bugin bende ac kalanlardanım

Sabah 3tatli kaşığı lor yedim

Sonra arkadasa gittim duble türk kahvesi
Ne tatlılar vardi yemedim

Yalnız yarim cay bardağından az lohusa şerbeti ictim

Şimdi gidiyorum kızı alicam ordan eve ananas aldim bir dilim ananas ve lor yerim kabuklarida kaynatcam hemen

Eve gidince tartılırım bakalim kaç cikcam

1 gunde 6 tane muz. Arti süt. Kabiz etmesin bunlar
1 gune 3 muz 3 bardak sut ile gunluk 3 bardak shake olursa her bardaga 1 cay kasigi tarcinda eklinirse neden olmasin dedim dun gece muz yerine ananas ekledik bakalim nolcak :)

kac geldin eksi gelirsin insallah

Sabahki kilomla aynı ciktim yarin sabahı merak ediyorum

2incs dilim ananas yedim lor peyniriyle

Simdi sütlü kahve iciyorum

Ananas çayım hazır soğusun
Zeytin yaprağı demleniyo
Soda limon yapcam

Aksam yemeğine de dünden az bi pırasa kavurmam vardi onu yicem yogurtla

Aksam da kiz uyudu mu direk yataga

canim ananas sicakla ilik arasi olmali bir tek cay yeterli bence hangisinin etkisini oldugunu bilemezsinki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…