Göz Makyajı Likit(eyeliner) sürmeden dışarı çıkmam diyenler:)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Canım şu anda Flor mar ın eyelinerini kullanıyorum, ama daha önce Pastel'inkini kullanmıştım o da çok güzel. Sürmek için ideal sapı kısa olduğundan daha kontrollü sürebiliyorsun. ama eyeliner in daha kalıcı ve daha canlı görünmesini istiyorsan önce gözkapağının tamamına bir sünger yardımı ile biraz fondöten sürdükten sonra bir fırça yardımı ile sedefli krem rengi bir farı bütün göz kapağına kaşlara kadar uyguladıktan sonra üzerine sürersen hem daha kalıcı hem de çok canlı ışıl ışıl bir göz makyajı elde edersin. ne zaman sürsem bu şekilde herkes sorar ne sürdün harika görünüyor diye. Gözleri olduğundan daha canlı gösteriyor.

ayy gizem bende yeni gördüm çok güzel olmuş aynen devam

ben alıx avien aldım bu sefer çok güzel hemen kuruyo simsiyah çok memnun kaldım isteyenlere önenririm

Eyeliner iyidir hoştur. Ama sürmeden dışarı çıkmam gibi bir şey demiyorum tabi.
Alix Avien'i ben de deneyeceğim. :97:

banada annem almış hiç kullanmamıştım eyeliner :26:
deneye deneye öğrenicem kullanmayı

ya bn bu eyeliner bi türlü süremiyorum çok beyaz tenliyim acaba ondan mu tuhaf duruyo yoksa ben mi süremiyorumm

ya bn bu eyeliner bi türlü süremiyorum çok beyaz tenliyim acaba ondan mu tuhaf duruyo yoksa ben mi süremiyorumm

Alışık olmadığın için sana öyle geliyor. Gel ben süreyim sana Diplinerden daha kolay eyeliner uygulamak. Sapı kısa olanları seç tutarken iyi kavrayabilesin.

bazen göz kalemiyle sürüyorum bazende diplinerla
ama gözümün üstünü hiç boş bırakmam elimde alıştı incecik sürüyorum valla
eyelinerler süremeyenler dipliner tavsiye ediyorum sürmesi daha rahat

Beyaz tenle ne alakası var yahu.
Ben de beyaz tenliyim, beyaz tenlilere süper oluyor süper.
Senin göz yapın müsait değildir belki de.
Her göz yapısına uymaz eyeliner. :97::97:

hıımmm anladım.Bendekinin ucu sivri kalem gibi.O zaman deepliner oluyor.Şimdi anladım kızlar :)

Bende yavaştan makyaj olaylarına el attım :78: Göz şekilime uygun eyelineri nasıl çekebilirim siz deneme yanılma-yöntemi ile mi kendinize yakışanı buluyorsunuz ?

kahverengi dene bi de istersen ben esmer olmama rağmen siyahın doğal durmadığını düşünüyorum kahverengi dipliner kullanıyorum Catherine Arley in :115:

sağ gözüme kuyruklu kuyruksuz her türlü çok güzel yapıyorum ama sol gözüme içten başlayınca dışa kadar gelemiyorum çünkü bi yerden sonra elimi döndürmem gerekiyo dıştan başlayınca da sağ gözümle aynı olmuyo ki zaten dıştan başlayıp çekmek daha zor oluyo seviyorum ama bu yüzden kullanmıyorum çok sık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…